WP e-Commerce - en to nl translation catalogue (1871 entries)

en: Looks like you're running an older version of WordPress, you need to be running at least WordPress 3.0 to use WP e-Commerce 3.8
nl: Lijkt erop dat je een oudere versie van WordPress gebruikt, je moet minimaal over WordPress 3.0 beschikken om WP e-Commerce 3.8 te gebruiken

en: WP e-Commerce 3.8 not compatible
nl: Niet compatibel met WP e-Commerce 3.8

en: Coupon Code
nl: Voucher code

en: Discount
nl: Korting

en: Expiry
nl: Verloopdatum

en: Use Once
nl: Gebruik eenmaal

en: Active
nl: Actief

en: Apply On All Products
nl: Op elk product toepassen

en: Free shipping
nl: Gratis verzending

en: Conditions
nl: Voorwaarden

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Property
nl: Eigendom

en: Logic
nl: Logica

en: Value
nl: Waarde

en: Add Conditions
nl: Voorwaarden toevoegen

en: Item name
nl: Productnaam

en: Item quantity
nl: Productaantal

en: Total quantity
nl: Totaal aantal

en: Subtotal amount
nl: Bedrag subtotaal

en: Is equal to
nl: Is gelijk aan

en: Is greater than
nl: Is groter/meer dan

en: Is less than
nl: Is minder dan

en: Contains
nl: Bevat

en: Does not contain
nl: Bevat niet

en: Begins with
nl: Begint met

en: Ends with
nl: Eindigt op

en: Update Coupon
nl: Voucher bijwerken

en: Settings
nl: Instellingen

en: Shop Settings
nl: Webshop instellingen

en: Money and Payment
nl: Betalingen

en: Checkout Page Settings
nl: Instellingen voor afrekenen

en: At a Glance
nl: In een oogopslag

[ctx: dashboard widget]
en: Product | Products
nl[0]: Product
nl[1]: Producten

[ctx: dashboard widget]
en: Sale | Sales
nl[0]: Verkoop
nl[1]: Verkopen

[ctx: dashboard widget]
en: Category | Categories
nl[0]: Categorie
nl[1]: Categorieën

en: Pending sale | Pending sales
nl[0]: Verkoop in behandeling
nl[1]: Verkopen in behandeling

[ctx: dashboard widget]
en: Variation | Variations
nl[0]: Variatie
nl[1]: Variaties

en: Closed sale | Closed sales
nl[0]: Afgeronde bestelling
nl[1]: Afgeronde bestellingen

en: Packing Slip
nl: Pakbon

en: Order
nl: Bestelling

en: State
nl: Provincie

en: Name
nl: Naam

en: Address
nl: Adres

en: Phone
nl: Telefoon

en: Email
nl: E-mail

en: Manual Payment
nl: Handmatige betaling

en: Quantity
nl: Aantal

en: Price
nl: Prijs

en: Shipping
nl: Verzending

en: Tax
nl: BTW

en: Base Shipping
nl: Basis verzending

en: Total Shipping
nl: Verzendkosten totaal

en: Taxes
nl: Belastingen

en: Total Price
nl: Totaalbedrag

en: This users cart was empty
nl: De winkelwagen van deze gebruiker was leeg

en: Default Checkout Forms
nl: Standaard afreken formulieren

en: Update Store
nl: Webshop bijwerken

en: Store Update
nl: Webshop bijwerking

en: Store Upgrades
nl: Webshop bijwerkingen

en: Store Sales
nl: Webshop verkopen

en: Coupons
nl: Vouchers

en: Store Settings
nl: Webshop instellingen

en: Store
nl: Webshop

en: Store Debug
nl: Webshop debug

en: Product Tracking Email
nl: Product Tracking e-mail

en: Track & Trace means you may track the progress of your parcel with our online parcel tracker, just login to our website and enter the following Tracking ID to view the status of your order.
    
    Tracking ID: %trackid%
nl: Met Track & Trace kun je online de voortgang van je zending volgen. 
    Log in op https://securepostplaza.tntpost.nl/tracktrace/ en voer het volgende Tracking ID in om de status van je zending te bekijken: 
    %trackid%

[ctx: contextual help tab]
en: Store Settings
nl: Webshop instellingen

[ctx: contextual help link]
en: Store Settings Overview
nl: Overzicht Webshop instellingen

[ctx: contextual help link]
en: Configuring Your Payment Gateways
nl: Instellen van de Betaal Methodes

[ctx: contextual help link]
en: Configuring Your Shipping Modules
nl: Configureer Je Verzend Modules

[ctx: contextual help tab]
en: Sales Log
nl: Verkoop Log

[ctx: contextual help link]
en: Monitor and Manage Your Sales
nl: Je verkopen monitoren en beheren

[ctx: contextual help tab]
en: Product Catalog
nl: Product catalogus

[ctx: contextual help link]
en: Managing Your Store
nl: Beheren van je Webshop

[ctx: contextual help tab]
en: Add and Edit Product
nl: Product toevoegen en bewerken

[ctx: contextual help link]
en: Video: Adding Products
nl: Video: Producten toevoegen

[ctx: contextual help tab]
en: Product Tags
nl: Product tags

[ctx: contextual help link]
en: Video: Product Tags
nl: Video: Product tags

[ctx: contextual help tab]
en: Product Categories
nl: Product categorieën

[ctx: contextual help link]
en: Video: Creating Product Categories
nl: Video: Product categorieën aanmaken

[ctx: contextual help tab]
en: Product Variations
nl: Product variaties

[ctx: contextual help tab]
en: Coupons
nl: Vouchers

[ctx: contextual help link]
en: Video: Creating Coupons
nl: Video: Vouchers aanmaken

en: For More Information
nl: Voor meer informatie

[ctx: sending tracking email for purchase log]
en: sending...
nl: verzenden...

[ctx: sending tracking email for purchase log]
en: Email Sent!
nl: E-mail verzonden!

en: The changes you made will be lost if you navigate away from this page.
nl: De gemaakte wijzigingen gaan verloren wanneer je weggaat van deze pagina.

en: Click OK to discard your changes, or Cancel to remain on this page.
nl: Klik OK om je veranderingen weg te gooien, of Annuleren om op deze pagina te blijven.

en: Edit Options
nl: Instellingen bewerken

en: Hide Options
nl: Instellingen verbergen

en: Are you sure you want to delete %s? Submitted data of this form set will also be removed from sales logs.
nl: Weet je zeker dat je %s wilt verwijderen? Verwerkte gegevens van deze formulier set wordt ook verwijderd uit de verkoop logs.

en: Variations
nl: Variaties

en: Off Site Product link
nl: Productlink van buiten de website

en: Price Control
nl: Prijsbeheer

en: Stock Control
nl: Voorraadbeheer

en: Additional Description
nl: Extra omschrijving van het product

en: Product Download
nl: Product downloaden

en: Product Images
nl: Product afbeeldingen

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: Add Media - %s
nl: Media toevoegen - %s

en: Please enter a coupon code.
nl: Voucher code invoeren.

en: Quick Edit options are limited when editing products that have variations. You will need to edit the variations themselves.
nl: Snel Bewerken opties zijn beperkt wanneer je producten met varianten bewerkt. Je zult zelf de variaties moeten bewerken.

[ctx: Variation taxonomy parent]
en: New Variation Set
nl: Nieuwe Variatie Set

[ctx: Variation helper text]
en: Choose the Variation Set you want to add variants to. If you're creating a new variation set then select
nl: Kies de Variatie Set waar je varianten aan toe wilt voegen. Als je een nieuwe variatie set maakt kies dan

en: Variations allow you to create options for your products. For example, if you're selling T-Shirts, they will generally have a "Size" option. Size will be the Variation Set name, and it will be a "New Variant Set". You will then create variants (small, medium, large) which will have the "Variation Set" of Size. Once you have made your set you can use the table on the right to manage them (edit, delete). You will be able to order your variants by dragging and dropping them within their Variation Set.
nl: Variaties maken het mogelijk om opties aan te maken voor je producten. Bijvoorbeeld, als je T-Shirts verkoopt, dan zullen ze gewoonlijk een "Maat" optie hebben. Maat zal de Variatie Set naam zijn, en het zal een "Nieuwe Variant Set" zijn. Daarna kun je varianten aanmaken (small, medium, large) die binnen de "Variatie Set" Maat vallen. Wanneer de set aangemaakt is kun je de tabel rechts gebruiken om ze te beheren (bewerken, verwijderen). Het is mogelijk varianten te bestellen door ze te slepen binnen de Variatie Set.

[ctx: Coupon comparison logic]
en: OR
nl: OF

[ctx: Coupon comparison logic]
en: AND
nl: EN

en: Use as Product Thumbnail
nl: Gebruik als thumbnail afbeelding voor dit product

en: Saving...
nl: Opslaan...

en: Could not set that as the thumbnail image. Try a different attachment.
nl: Kon het niet instellen als thumbnail afbeelding. Probeer een ander bijvoegsel.

en: Done
nl: Klaar

en: Select a Unique Name
nl: Selecteer een unieke naam

en: Text
nl: Tekst

en: Country
nl: Land

en: Textarea
nl: Tekstveld

en: Heading
nl: Kop

en: Coupon
nl: Voucher

en: Label Description
nl: Label description

en: Item Number
nl: Product Nummer

en: Life Number
nl: Life number

en: Product Code
nl: Product code

en:  and above
nl:  en hoger

en: If price is
nl: Wanneer prijs is

en: If weight is
nl: Wanneer gewicht is

en: Current Month
nl: Huidige maand

[ctx: the total value of sales in dashboard widget]
en: Sales
nl: Verkopen

en: Avg Order
nl: Gemiddelde bestelling

en: Total Income
nl: Totale inkomsten

en: WP e-Commerce News
nl: WP E-Commerce nieuws

en: Sales Summary
nl: Overzicht Verkopen

en: Sales by Quarter
nl: Verkopen per kwartaal

en: Sales by Month
nl: Verkopen per Maand

en: Financial Year End
nl: Einde van het boekjaar

en: Revenue
nl: Winst

en: Last four months of sales on a per product basis:
nl: Laatste vier maanden van de verkopen per product:

en: Due to <a href="%1$s">a bug in WordPress prior to version 3.3</a>, you might run into 404 errors when viewing your products. To work around this, <a href="%2$s">upgrade to WordPress 3.3 or later</a>, or simply click "Save Changes" below a second time.
nl: Door <a href="%1$s">een fout in WordPress tot versie 3.3</a>, kan het zijn dat je 404 meldingen krijgt wanneer je jouw producten bekijkt. Om hier omheen te werken kun je <a href="%2$s">bijwerken naar WordPress 3.3 of later</a>, of eenvoudig klikken op "Veranderingen opslaan" hieronder voor een tweede maal.

en: Error: you don't have required permissions to edit this product
nl: Fout: Je hebt geen rechten om dit product te bewerken

en: Error updating product
nl: Er is iets fout gegaan in het bijwerken van het product

en: Yugoslavia is no longer a valid official country name according to <a href="%1$s">ISO 3166</a> while both Serbia and Montenegro have been added to the country list.<br /> As a result, we highly recommend changing your <em>Base Country</em> to reflect this change on the <a href="%2$s">General Settings</a> page.
nl: Joegoslavië is niet langer een officieel erkende naam voor een land volgens <a href="%1$s">ISO 3166</a> terwijl Servië en Montenegro toegevoegd zijn aan de landenlijst.<br /> Als gevolg hiervan, raden we ten sterkste aan om je <em>Basis Land</em> aan te passen om zo de veranderingen door te voeren op de <a href="%2$s">Algemene Instellingen</a> pagina.

en: Prior to WP e-Commerce 3.8.9, in your database, United Kingdom's country code is UK and you have already selected that country code as the base country. However, now that you're using WP e-Commerce version %3$s, it is recommended that you change your base country to the official "GB" country code, according to <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br /> Please go to <a href="%2$s">General Setings</a> page to make this change.<br />The legacy "UK" item will be marked as "U.K. (legacy)" on the country drop down list. Simply switch to the official "United Kingdom (ISO 3166)" to use the "GB" country code.
nl: Voor WP e-Commerce 3.8.9, was de landcode van het Verenigd Koninkrijk in je database UK en je hebt dat al geselecteerd als je basis land. Echter, nu je WP e-Commerce versie %3$s gebruikt, wordt het aangeraden dat je jouw landcode verandert naar de officiële "GB" landcode, volgens <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br /> Ga naar de <a href="%2$s">Algemene Instellingen</a> pagina om deze verandering door te voeren.<br />De oude "UK" naam wordt gemarkeerd als "U.K. (van oudsher)" op de dropdown lijst van landen. Wissel naar de officiële  "Verenigd Koninkrijk (ISO 3166)" om de "GB" landcode te gebruiken.

en: Netherlands Antilles is no longer a valid official country name according to <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br />Please consider changing your <em>Base Country</em> to reflect this change on the <a href="%2$s">General Settings</a> page.
nl: De Nederlandse Antillen is niet langer een officiele naam voor een land volgens <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br />Verander je <em>Basis Land</em> om deze verandering door te voeren op de <a href="%2$s">Algemene Instellingen</a> pagina.

en: Prior to WP e-Commerce 3.8.9, in your database, East Timor's country code is TP and you have already selected that country code as the base country. However, now that you're using WP e-Commerce version %3$s, it is recommended that you change your base country to the official "TL" country code, according to <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br /> Please go to <a href="%2$s">General Setings</a> page to make this change.<br />The legacy "TP" item will be marked as "East Timor (legacy)" on the country drop down list. Simply switch to the official "Timor-Leste (ISO 3166)" to use the "TL" country code.
nl: Voor WP e-Commerce 3.8.9, was de landcode van Oost Timor in je database TP en je hebt dat al geselecteerd als je basis land. Echter, nu je WP e-Commerce versie %3$s gebruikt, wordt het aangeraden dat je jouw landcode verandert naar de officiële "TL" landcode, volgens <a href="%1$s">ISO 3166</a>.<br /> Ga naar de <a href="%2$s">Algemene Instellingen</a> pagina om deze verandering door te voeren.<br />De oude "TP" naam wordt gemarkeerd als "Oost Timor (van oudsher)" op de dropdown lijst van landen. Wissel naar de officiële  "Oost Timor (ISO 3166)" om de "TL" landcode te gebruiken.

en: %s (Duplicate)
nl: %s (Dubbel)

en: You are currently using WP e-Commerce 3.8.9. There have been major changes in WP e-Commerce 3.8.9, so backward-compatibility with existing plugins might not always be guaranteed. If you are unsure, please roll back to 3.8.8.5, and set up a test site with 3.8.9 to make sure WP e-Commerce 3.8.9 is compatible with your existing themes and plugins.<br />If you find any incompatibility issues, please <a href="%1$s">report them to us</a> as well as the other plugins or themes' developers.
nl: Je gebruikt op dit moment WP e-Commerce 3.8.9. Er zijn grote veranderingen gedaan in WP e-Commerce 3.8.9, dus compatibiliteit met oude versies en bestaande plugins kan niet altijd gegarandeerd worden. Mocht je twijfelen, ga dan terug naar 3.8.8.5 en maak een test site met 3.8.9 om zeker te weten dat WP e-Commerce 3.8.9 compatibel is met bestaande thema's en plugins.<br />Mocht je een incompatibiliteit vinden, <a href="%1$s">meld dit dan bij ons</a> en bij de andere plugin of thema ontwikkelaars.

en: <a href="%2$s">Hide this warning</a>
nl: <a href="%2$s">Deze waarschuwing verbergen</a>

en: You are currently using WPeC 3.8.11.  We have included a fix for a <a href="%1$s">bug on the User Account management page</a>. We are able to fix this automatically on most sites, but it appears that you have made changes to your wpsc-user-log.php page.  For that reason, we have some <a href="%2$s">simple instructions for you to follow</a> to resolve the issue.  We are sorry for the inconvenience.
nl: Je gebruikt op dit moment WPeC 3.8.11. We hebben een fix bijgevoegd voor een <a href="%1$s">fout in de gebruikers beheer pagina</a>. Op de meeste websites kunnen we dit automatisch repareren, maar het lijkt erop dat je veranderingen hebt gemaakt in de wpsc-user-log.php pagina. Daarvoor hebben we wat <a href="%s$s">eenvoudige instructies om op te volgen</a> om het op te lossen. Excuus voor het ongemak.

en: <a href="%3$s">Hide this warning</a>
nl: <a href="%3$s">Deze waarschuwing verbergen</a>

en: Your session has expired. Please refresh the page and try again.
nl: Je sessie is verlopen. Ververs de pagina en probeer nogmaals.

en: Invalid AJAX callback.
nl: Ongeldige AJAX aanroep.

en: Cannot retrieve the variation set in order to proceed.
nl: Kan de variatie set niet ophalen om verder te gaan.

en: Couldn't save tracking ID of the transaction. Please try again.
nl: Kon de tracking ID van de transactie niet opslaan. Probeer het nog een keer.

en: Couldn't send tracking email. Please try again.
nl: Kon de tracking e-mail niet versturen. Probeer het nog een keer.

en: Couldn't delete the file. Please try again.
nl: Kon het bestand niet verwijderen. Probeer het nog een keer.

en: Couldn't delete product meta. Please try again.
nl: Kon de meta-gegevens van het product niet verwijderen. Probeer het nog een keer.

en: Couldn't modify purchase log's status. Please try again.
nl: Kon de status van het verkoop log niet aanpassen. Probeer het nog een keer.

en: Couldn't save the products' sort order. Please try again.
nl: Kon de sorteer volgorde van producten niet opslaan. Probeer het nog een keer.

en: Couldn't save checkout field sort order. Please try again.
nl: Kon de sorteer volgorde van de afreken velden niet opslaan. Probeer het nog een keer.

[ctx: Digital Download UI row]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Digital Download UI row]
en: Download
nl: Downloaden

en: Mexican Peso
nl: Mexicaanse Peso

en: EUR
nl: Euro

en: Sudanese Pound
nl: Soedanese Pond

en: South Sudan
nl: Zuid Soedan

en: South Sudanese Pound
nl: Zuid Soedanese Pond

en: United Kingdom
nl: Groot Brittannie

en: Serbia
nl: Servie

en: Serbian Dinar
nl: Servische Dinar

en: &#036
nl: &#036;

en: Aland Islands
nl: Ålandseilanden

en: Saint Barthelemy
nl: Saint-Barthélemy

en: Bonaire, Sint Eustatius and Saba
nl: Bonaire, Sint Eustatius en Saba

en: Netherlands Antillean Guilder
nl: Nederlands-Antilliaanse Gulden

en: Saint Martin (French Part)
nl: Martinique (Frans)

en: Palestinian Territories
nl: Palestijnse Gebieden

en: Israeli New Sheqel
nl: Nieuwe Israëlische Sjekel

en: Sint Maarten (Dutch Part)
nl: Sint Maarten (Nederlandse Deel)

en: French Guiana
nl: Frans Guyana

en: Angolan Kwanza
nl: Angolese Kwanza

en: Aruban Florin
nl: Arubaanse Gulden

en: Azerbaijani Manat
nl: Azerbeidzjaanse Manat

en: Republic of the Congo
nl: Republiek Congo

en: CFA Franc BEAC
nl: CFA-frank BEAC

en: Malagasy Ariary
nl: Malagassische ariary

en: Romanian New Leu
nl: Roemeense Nieuwe Leu

en: Surinamese Dollar
nl: Surinaamse Dollar

en: New Taiwanese Dollar
nl: Nieuwe Taiwanese Dollar

en: Tajikistan Somoni
nl: Tadzjikistaanse Somoni

en: Tunisian Dollar
nl: Tunesische dinar

en: Venezuelan Bolivar Fuerte
nl: Venezolaanse Bolivar Fuerte

en: Pound Sterling
nl: Britse pond

en: <strong>Important:</strong> Before proceeding with the database upgrade, <a href="%1$s">please backup your database and files</a>.<br>We recommend using <a href="%2$s">VaultPress</a> or <a href="%3$s">Backup Buddy</a> to regularly backup your WordPress installation.
nl: <strong>Belangrijk:</strong> Voor het bijwerken van de database, <a href="%1$s">maak een backup van je database en bestanden</a>.<br>We adviseren het gebruik van <a href="%2$s">VaultPress</a> of <a href="%3$s">Backup Buddy</a> om zo regelmatig backups te maken van je WordPress installatie.

en: <strong>WP e-Commerce %1$s is almost ready.</strong> Some database routines need to be run before the upgrade is complete. <a href="%2$s">Click here to start!</a>
nl: <strong>WP e-Commerce %1$s is bijna klaar.</strong> Sommige database routines moeten nog gebeuren voordat het bijwerken compleet is. <a href="%2$s">Klik hier om te beginnen!</a>

en: WP e-Commerce has been successfully updated to %s. Enjoy!
nl: WP e-Commerce is succesvol bijgewerkt naar %s. Veel plezier!

en: Database Upgrade
nl: Database Bijwerken

en: Your database needs to be upgraded before you can use WP e-Commerce %s
nl: Je database moet nog bijgewerkt worden voordat WP-eCommerce %s gebruikt kan worden

en: WP e-Commerce Database Upgrade
nl: WP e-Commerce Database Bijwerken

en: Click "Start Database Upgrade" when you are ready.
nl: Klik "Start Database Bijwerken" wanneer je er klaar voor bent.

en: Start Database Upgrade
nl: Start Database Bijwerken

en: Add Coupon
nl: Voucher toevoegen

en: The code entered to receive the discount
nl: De ingevoerde code om de korting te krijgen

en: The discount amount
nl: Korting

en: Discount Type
nl: Korting type

en: Fixed Amount
nl: Vast aantal

en: The discount type
nl: Korting type

en: Start and End
nl: Begin en Einde

en: End:
nl: Einde:

en: Activate coupon on creation.
nl: Voucher code meteen activeren

en: Deactivate coupon after it has been used.
nl: Voucher deactiveren na gebruik.

en: This coupon affects each product at checkout.
nl: Deze voucher geldt voor ieder product bij afrekenen.

en: In Category
nl: In categorie

en: Delete condition
nl: Verwijder voorwaarde

en: Add condition
nl: Voorwaarden toevoegen

en: Edit Coupon
nl: Voucher bewerken

en: Is this coupon active?
nl: Is deze voucher geldig?

en: The coupon has been added.
nl: De voucher is toegevoegd.

en: The coupon has been updated.
nl: De voucher is bijgewerkt.

en: Update Page URLs
nl: Pagina URLs bijwerken

en: Fix Product Group Permalinks
nl: Categorie permalinks repareren

en: Stock
nl: Voorraad

en: Sale
nl: Verkopen

en: Weight
nl: Gewicht

en: Categories
nl: Categorieën

en: Featured
nl: Aanbevolen

en: Date
nl: Datum

en: Uncategorized
nl: Niet gecategoriseerd

en: Unmark as Featured
nl: Markering "aanbevolen" verwijderen

en: Mark as Featured
nl: Markeer als "Aanbevolen"

[ctx: Show all [category name]]
en: Show All %s
nl: Toon alle %s

[ctx: row-actions]
en: Duplicate
nl: Dubbel

en: %s Setting options updated. |  %s Settings options updated.
nl[0]: %s instelling bijgewerkt.
nl[1]: %s instellingen bijgewerkt.

en: %s Setting option deleted. | %s Setting option deleted.
nl[0]: %s instelling verwijderd.
nl[1]: %s instellingen verwijderd.

en: %s Shipping option updated. | %s Shipping option updated.
nl[0]: %s verzendoptie bijgewerkt.
nl[1]: %s verzendopties bijgewerkt.

en: %s Checkout field added. | %s Checkout fields added.
nl[0]: %s invoerveld afrekenpagina toegevoegd.
nl[1]: %s invoervelden afrekenpagina toegevoegd.

en: Settings successfully updated.
nl: Instellingen succesvol bijgewerkt.

[ctx: Dropdown default when called in uniquename dropdown]
en: Select an Option
nl: Een Optie selecteren

en: Billing First Name
nl: Facturering Voornaam

en: Billing Last Name
nl: Facturerings Achternaam

en: Billing Address
nl: Factuuradres

en: Billing City
nl: Facturerings Plaats

en: Billing State
nl: Factuur provincie

en: Billing Country
nl: Land factuuradres

en: Billing Email
nl: E-mail factuuradres

en: Billing Phone
nl: Telefoonnummer factuuradres

en: Billing Post Code
nl: Postcode factuuradres

en: Shipping First Name
nl: Voornaam verzendadres

en: Shipping Last Name
nl: Achternaam factuuradres

en: Shipping Address
nl: Afleveradres

en: Shipping City
nl: Plaats verzendadres

en: Shipping State
nl: Provincie verzendadres

en: Shipping Country
nl: Land verzendadres

en: Shipping Post Code
nl: Postcode verzendadres

en: Sales
nl: Verkopen

en: Your purchase logs have been updated! <a href="%s">Click here</a> to return.
nl: Je verkoop logs zijn bijgewerkt! <a href="%s">Klik hier</a> om terug te keren.

en: Previous
nl: Vorige

en: Next
nl: Volgende

en: Additional Checkout Fields
nl: Extra velden voor afrekenen

en: <em>blank</em>
nl: <em>blanco</em>

en: Users Custom Fields
nl: Aangepaste velden van gebruikers

en: Cart Items with Custom Files
nl: Winkelwagen Producten met aangepaste bestanden

en: Cart Items with Custom Messages
nl: Winkelwagen Producten met aangepaste berichten

en: Invalid sales log ID
nl: Ongeldig verkoop log ID

en: Item Shipping
nl: Productverzending

en: Item Tax
nl: Product BTW

en: Item Total
nl: Producttotaal

en: Item Name
nl: Productnaam

en: WP e-Commerce is almost ready.
nl: WP E-commerce is bijna gereed.

en: You must <a href="%1$s">update your database</a> to import all of your products.
nl: <a href="%1$s">Werk de database bij</a> om alle producten te importeren.

en: You are using PHP %s. WP e-Commerce %s requires PHP 5.0 or above. Please contact your hosting provider for further assistance.
nl: Je gebruikt PHP %s. WP e-Commerce %s vereist PHP 5.0 of hoger. Neem contact op met je hosting provider voor verdere ondersteuning.

en: Update WP e-Commerce
nl: WP e-Commerce bijwerken

en: Updating Categories...
nl: Categorieën bijwerken...

en: Updating Variations...
nl: Variaties bijwerken...

en: Updating Products ...
nl: Producten bijwerken...

en: Updating Child Products...
nl: Onderliggende producten bijwerken...

en: Updating Product Files...
nl: Productbestanden bijwerken...

en: Updating Purchase Logs...
nl: Verkoop Logs bijwerken...

en: Updating Database...
nl: Database bijwerken...

en: WP e-Commerce updated successfully!
nl: WP e-Commerce is succesvol bijgewerkt!

en: Note: It looks like you have custom permalinks, you will need to refresh your permalinks <a href="%s">here</a>
nl: Opmerking: Het lijkt erop dat je aangepaste permalinks gebruikt, je zult je permalinks <a href="%s">hier</a> moeten herladen.

en: Your WP e-Commerce database needs to be updated for WP e-Commerce 3.8.  To perform this update, press the button below.  It is highly recommended that you back up your database before performing this update.
nl: Je WP e-Commerce database moet worden bijgewerkt voor WP e-Commerce 3.8. Klik op onderstaande button om het bijwerken uit te voeren. Het is sterk aanbevolen om eerst een backup van je database te maken voordat je bijwerkt!

en: Note: If the server times out or runs out of memory, just reload this page, the server will pick up where it left off.
nl: Opmerking: als de server een time-out heeft of gebrek aan geheugen, kun je deze pagina gewoon verversen. De server gaat verder op het punt waar het proces is gestopt.

en: WP e-Commerce Upgrades
nl: WP e-Commerce bijwerkingen

en: Add more functionality to your e-Commerce site. Prices may be subject to change.
nl: Voeg meer functionaliteit toe aan je e-Commerce website. Prijzen kunnen onderhevig zijn aan verandering.

en: Buy Now
nl: Nu Kopen

en: Add product search, multiple image upload, gallery view, Grid View and multiple payment gateway options to your shop
nl: Voeg zoeken naar producten, meerdere afbeeldingen, galerij weergave, raster weergave en meerdere betaalmethode opties toe aan je Webshop

en: Impress your customers with our AJAX powered DropShop that lets your customers drag and drop products into their shopping cart
nl: Maak indruk op je klanten met onze AJAX DropShop die klanten producten laat slepen naar hun winkelwagen

en: Members Access Plugin
nl: Leden Toegang Plugin

en: Create product memberships and sell them in your store. Use these memberships to restrict premium content on your posts and pages creating a "members only" area perfect for: Forums, Images and Movies and Podcasts
nl: Maak product lidmaatschappen aan en verkoop ze in je webshop. Gebruik deze lidmaatschappen om premium inhoud in je berichten en pagina's te beperken door een "uitsluitend leden" gedeelte te maken, wat perfect is voor: Forums, Afbeeldingen en Films en Podcasts

en: Display your products in a new and fancy way using the "Product Slider" module.
nl: Geef je producten weer op een nieuwe en leuke manier door de "Product Slider" module te gebruiken.

en: NextGen Gallery Buy Now Buttons
nl: NextGen Gallery Nu Kopen knoppen

en: Make your Online photo gallery into an e-Commerce solution.
nl: Verander je Online foto galerij in een e-Commerce oplossing.

en: JPlayer is a Plugin that provides a Javascript powered MP3 player to each product. This is very similar to our alternative MP3 Player except that it uses CSS and Javascript to customize the look and feel of the player making it much easier for you to style it also comes with a range of skins.
nl: JPlayer is een plugin die mbv. Javascript een MP3 speler toevoegt aan ieder product. Dit lijkt veel op onze alternatieve MP3 speler behalve dan dat het CSS en Javascript gebruikt om de opmaak van de speler aan te passen. Het komt ook met een verzameling skins.

en: This plugin offers shop owners the ability to provide Fedex Shipping Quotes for products with weights.
nl: Deze plugin biedt webshop eigenaren de mogelijkheid om in Fedex Shipping Quotes te voorzien voor producten met gewichten.

en: Upgrades
nl: Bijwerkingen (3.7)

en: Enter your API Username and API Key below.
nl: Voer hieronder je API Gebruikersnaam en API Sleutel in.

en: For more information visit our documentation page.
nl: Bezoek onze documentatiepagina voor meer informatie.

en: You don't have any Upgrades yet!
nl: Je hebt nog geen bijwerkingen!

en: API Key Reset
nl: API Sleutel Reset

en: Enter your API name and key to release it from an old site that you no longer use.
nl: Vul je API naam en API sleutel in om deze te ontkoppelen van een website die je niet langer gebruikt.

en: Name:
nl: Naam:

en: API Key:
nl: API-sleutel:

en: Reset API Key
nl: API sleutel resetten

en: Your API key has been Reset
nl: Je API sleutel is gereset

[ctx: coupon status]
en: Active
nl: Actief

[ctx: coupon status]
en: Inactive
nl: Inactief

[ctx: coupon status]
en: Unknown
nl: Onbekend

en: All
nl: Alle

en: Inactive
nl: Inactief

en: Start Date
nl: Start Datum

en: Expiration
nl: Verval Datum

en: None
nl: Geen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Deactivate
nl: Deactiveren

en: Activate
nl: Activeren

en: The coupon has been activated.
nl: Bedankt, de voucher is geactiveerd.

en: The coupon has been deactivated.
nl: De voucher is gedeactiveerd.

en: The coupon has been deleted.
nl: De voucher is verwijderd.

en: This Product has variations, to edit the price please use the <a href="%s">Variation Controls</a>.
nl: Dit product is in meerdere variaties beschikbaar. Gebruik <a href="%s"">Variaties</a> om de prijzen aan te passen.

en: Price: %s and above.
nl: Prijs: %s en daarboven.

en: Sale Price
nl: Verkoopprijs

en: + New Currency
nl: + Nieuwe munteenheid

en: Currency type
nl: Type munteenheid

en: Price:
nl: Prijs:

en: This is a donation, checking this box populates the donations widget.
nl: Het product is een donatie

en: Table Rate Price
nl: Staffelkorting

en: + Add level
nl: + Toevoegen niveau

en: Quantity In Cart
nl: Aantal in winkelwagen

en: Discounted Price
nl: Aanbiedingsprijs

en: and above
nl: en hierboven

en: Stock Keeping Unit
nl: Uniek ID voor voorraadbeheer

en: I have limited stock for this Product
nl: Dit product is beperkt in voorraad

en: This Product has variations, to edit the quantity please use the Variation Controls below.
nl: Dit product heeft variaties, gebruik Variatie Beheer hieronder om de hoeveelheid aan te passen.

en: %s variant item in stock. | %s variant items in stock.
nl[0]: %s productvariant in voorraad.
nl[1]: %s productvarianten in voorraad.

en: Quantity:
nl: Hoeveelheid:

en: %s of them is reserved for pending or recently completed orders. | %s of them are reserved for pending or recently completed orders.
nl[0]: %s van hen is gereserveerd voor lopende of recent afgeronde bestellingen.
nl[1]: %s van hen zijn gereserveerd voor lopende of recent afgeronde bestellingen.

en: Notify site owner if stock runs out
nl: Bericht website beheerder als het product niet meer op voorraad is

en: Unpublish this Product if stock runs out
nl: Als Product niet meer op voorraad is, zet status op 'unpublished'.

en: If stock runs out, this Product will not be available on the shop unless you untick this box or add more stock.
nl: Als de voorraad opraakt, zal dit product niet beschikbaar zijn in de webshop totdat deze optie wordt afgevinkt of meer voorraad wordt toegevoegd.

en: Stock Qty
nl: Voorraad

en: Email site owner if this Product runs out of stock
nl: E-mail website beheerder als dit Product niet meer op voorraad is

en: Set status to Unpublished if this Product runs out of stock
nl: Zet de status op Concept als dit Product niet meer op voorraad is

en: Custom Tax Band
nl: Aangepaste belasting regels

en: This product is not taxable.
nl: Dit product is belastingvrij.

en: Taxable Amount
nl: Belastbaar aantal

en: Taxable amount in your currency, not percentage of price.
nl: Belastbaar bedrag in je munteenheid, geen percentage van de prijs.

en: meters
nl: meter

en: pounds
nl: pond

en: ounces
nl: ons

en: grams
nl: gram

en: kilograms
nl: kilo

en:  lbs.
nl: pond

en:  kgs.
nl: Kilo

en: Height
nl: Hoogte

en: Width
nl: Breedte

en: Length
nl: Lengte

en: Disregard Shipping for this Product
nl: Negeer Verzending voor dit product

[ctx: disregard shipping]
en: Yes
nl: Ja

[ctx: disregard shipping]
en: No
nl: Nee

en: Weight and Dimensions
nl: Gewicht en Afmetingen

en: Flat Rate Settings
nl: Instellingen &eacute;&eacute;n tarief (flat rate)

en: Local Shipping Fee
nl: Verzendkosten nationaal

en: International Shipping Fee
nl: Verzendkosten internationaal

en: Custom Meta
nl: Extra velden

en: + Add Custom Meta
nl: + Toevoegen Extra Veld

en: Description
nl: Omschrijving

en: Merchant Notes:
nl: Handelaar Opmerkingen:

en: These notes are only available here.
nl: Deze opmerkingen zijn alleen hier zichtbaar.

en: Personalisation Options
nl: Opties voor personaliseren

en: Users can personalize this Product by leaving a message on single product page
nl: Gebruikers kunnen dit product personaliseren door een bericht achter te laten op de afzonderlijke product pagina

en: Users can upload images on single product page to purchase logs.
nl: Op de afzonderlijke product pagina kan de klant een afbeelding uploaden voor de verkoop log.

en: Prohibited <a href="http://checkout.google.com/support/sell/bin/answer.py?answer=75724">by Google?</a>
nl: Verboden <a href="http://checkout.google.com/support/sell/bin/answer.py?answer=75724">door Google?</a>

en: Enable Comments
nl: Opmerkingen inschakelen

en: Use Default
nl: Standaard gebruiksinstelling

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Allow users to comment on this Product.
nl: Gebruikers toestaan opmerkingen te plaatsen bij dit product.

en: If this product is for sale on another website enter the link here. For instance if your product is an MP3 file for sale on iTunes you could put the link here. This option overrides the buy now and add to cart links and takes you to the site linked here. You can also customise the Buy Now text and choose to open the link in a new window.
nl: Voeg hier de link toe als dit product te koop is op een andere website. Bijvoorbeeld als je product een MP3-bestand is, en te koop is op iTunes kun je de link hier plaatsen. Deze optie vervangt de "nu kopen en toevoegen aan winkelwagen" links en brengt je naar de hier gelinkte website. Je kunt ook de "Nu Kopen" tekst bewerken en ervoor kiezen om de link te openen in een nieuw venster.

en: External Link
nl: Externe link

en: External Link Text
nl: Tekst externe link

en: External Link Target
nl: Doel externe link

[ctx: External product link target]
en: Default (set by theme)
nl: Standaard (ingesteld door het thema)

en: Open link in the same window
nl: Open de link in hetzelfde scherm

en: Open link in a new window
nl: Open de link in een nieuw scherm

en: Manage Product Images
nl: Beheer productafbeeldingen

en: Select all downloadable files for %s
nl: Alle downloadbare bestanden voor %s selecteren

en: Select from existing files
nl: Selecteren uit bestaande bestanden

en: Upload New File
nl: Nieuw bestand uploaden

en: Max Upload Size
nl: Max. upload grootte

en:  - Choose your file, then update this product to save the download.
nl: - Kies je bestand, klik daarna op product bijwerken om de download op te slaan.

en: Select an MP3 file to upload as a preview
nl: Selecteer een MP3 bestand om te uploaden als voorbeeld

en: Your preview for this product
nl: Je voorbeeld voor dit product

en: Upload Image%s
nl: Afbeelding%s uploaden

en: Variation Set
nl: Variatie Set

en: Use as featured image
nl: Gebruik als aanbevolen afbeelding

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Default Product Thumbnail Size
nl: Standaard afmeting van de thumbnail afbeelding

en: Single Product Image Size
nl: Afmeting van afzonderlijke product afbeelding

en: Full Size
nl: Volledige grootte

en: Alt text for the product image, e.g. &#8220;Rockstar T-Shirt&#8221;
nl: Alt tekst voor de productafbeelding, bijv. &#8220;Rockstar T-Shirt&#8221;

en: Single Product Page Thumbnail:
nl: Thumbnail afbeelding op de afzonderlijke product pagina:

en: This is the Thumbnail size that will be displayed on the Single Product page. You can change the default sizes under your store settings
nl: Dit is het thumbnail formaat dat wordt weergegeven op de afzonderlijke product pagina. Je kunt de standaard afmetingen onder je instellingen wijzigen

en: Products Page Thumbnail Size:
nl: Thumbnail grootte van de productpagina:

en: Custom thumbnail size for this image on the main Product Page
nl: Aangepast thumbnail formaat voor deze afbeelding op de hoofdpagina Product

en: Product Image Gallery
nl: Product fotogalerij

en: Update Variants
nl: Varianten bijwerken

en: Weight:
nl: Gewicht:

en: Stock:
nl: Voorraad:

en: Sale Price:
nl: Verkoopprijs:

en: Variation Price
nl: Prijs van variatie

en: You can list a default price here for this variation.  You can list a regular price (18.99), differential price (+1.99 / -2) or even a percentage-based price (+50% / -25%).
nl: Voer hier een standaardprijs in voor deze variatie. Het kan een volledig bedrag zijn (bijv. 18.99), een verschil (bijv. +1.99 of -2) of een procentueel verschil (bijv. +50% of -25%).

en: Apply to current variations?
nl: Toepassen op huidige variaties?

en: By checking this box, the price rule you implement above will be applied to all variations that currently exist.  If you leave it unchecked, it will only apply to products that use this variation created or edited from now on.  Take note, this will apply this rule to <strong>every</strong> product using this variation.  If you need to override it for any reason on a specific product, simply go to that product and change the price.
nl: Door deze optie aan te vinken, wordt de bovenstaande prijsregel toegepast op alle bestaande variaties. Als je het niet aanvinkt, wordt het alleen toegepast op producten die vanaf nu worden ingevoerd of aangepast. Opmerking: dit is van toepassing op <strong>alle</strong> producten met deze variatie. Om het aan te passen bij een specifiek product, ga naar het bewuste product en pas de prijs handmatig aan.

en: Could not insert product into the database
nl: Kon het product niet toevoegen aan de database

en: Title
nl: Titel

en: Edit this item
nl: Dit product bewerken

en: Show shipping editor
nl: Toon verzenden bewerker

en: Edit Shipping
nl: Verzending bewerken

en: Show this variation on the front-end
nl: Toon deze variatie aan de voorkant.

en: Publish
nl: Publiceren

en: Mark this variation as draft to hide from the front-end
nl: Markeer deze variatie als concept om hem te verbergen aan de front-end

en: Mark as Draft
nl: Markeer als Concept

en: Restore this item from the Trash
nl: Dit product herstellen vanuit de Prullenbak

en: Restore
nl: Herstellen

en: Move this item to the Trash
nl: Verplaats dit product naar de Prullenbak

en: Delete this item permanently
nl: Verwijder dit product definitief

en: Delete Permanently
nl: Verwijder Definitief

en: Variation Stock Editor
nl: Variatie Voorraad Bewerker

en: %s post updated. | %s posts updated.
nl[0]: %s product bijgewerkt.
nl[1]: %s producten bijgewerkt.

en: %s item not updated, somebody is editing it. | %s items not updated, somebody is editing them.
nl[0]: %s product niet bijgewerkt, wordt momenteel door iemand bewerkt.
nl[1]: %s producten niet bijgewerkt, worden momenteel door iemand bewerkt.

en: Item permanently deleted. | %s items permanently deleted.
nl[0]: Product definitief verwijderd.
nl[1]: %s producten definitief verwijderd.

en: Item moved to the Trash. | %s items moved to the Trash.
nl[0]: Product verplaatst naar de Prullenbak.
nl[1]: %s Producten verplaatst naar de Prullenbak.

en: Undo
nl: Herstellen

en: Item restored from the Trash. | %s items restored from the Trash.
nl[0]: Product hersteld uit de Prullenbak.
nl[1]: %s Producten hersteld uit de Prullenbak.

en: Move to Trash
nl: Verplaats naar Prullenbak

en: Bulk Actions
nl: Bulkacties

en: Apply
nl: Pas toe

[ctx: posts]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Allen <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Allen <span class="count">(%s)</span>

en: Edit this variation
nl: Variatie bewerken

en: Empty Trash
nl: Prullenbak legen

en: Save Variations
nl: Variaties opslaan

en: Cheatin&#8217; uh?
nl: Valsspelen, huh?

[ctx: manage product variations]
en: Manage
nl: Beheer

en: Setup
nl: Opties

en: You are not allowed to move this item to the Trash.
nl: Je hebt geen rechten om dit product naar de Prullenbak te verplaatsen.

en: Error in moving to Trash.
nl: Fout bij het verplaatsen naar de Prullenbak.

en: You are not allowed to restore this item from the Trash.
nl: Je hebt geen rechten om dit product vanuit de Prullenbak te herstellen.

en: Error in restoring from Trash.
nl: Fout bij het herstellen uit de Prullenbak.

en: You are not allowed to delete this item.
nl: Je hebt geen rechten om dit product te verwijderen.

en: Error in deleting...
nl: Fout bij het verwijderen...

en: + Add New Variants
nl: + Toevoegen Nieuwe Variant

en: Enter variation set's name
nl: Nieuwe naam variatieset

en: Example: Color. If you want to add variants to an existing set, you can enter the name of that set here.
nl: Voorbeeld: Kleur. Als je varianten wilt toevoegen aan een bestaande set, kun je hier de naam van de set opgeven.

en: Enter new variants
nl: Voeg nieuwe varianten toe

en: Example: Red, Green, Blue. Separate variants with commas.
nl: Voorbeeld: Rood, Groen, Blauw. Scheidt de varianten met komma's.

en: Add New Variants
nl: Toevoegen Nieuwe Variant

en: Select the Variation sets and then the corresponding Variants you want to add to this product.
nl: Selecteer de Variatie sets en de corresponderende Varianten die je toe wilt voegen aan dit product.

en: Generate Variations
nl: Genereer Variaties

en: Manage Product Variations
nl: Beheer Product Variaties

en: Order ID
nl: Bestelnummer

en: Customer
nl: Klant

en: Amount
nl: Aantal

[ctx: purchase logs]
en: Incomplete <span class="count">(%s)</span> | Incomplete <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Incompleet <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Incompleet <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase logs]
en: Received <span class="count">(%s)</span> | Received <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Ontvangen <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Ontvangen <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase logs]
en: Accepted <span class="count">(%s)</span> | Accepted <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Geaccepteerd <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Geaccepteerd <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase logs]
en: Dispatched <span class="count">(%s)</span> | Dispatched <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Verzonden <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Verzonden <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase logs]
en: Closed <span class="count">(%s)</span> | Closed <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Gesloten <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Gesloten <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase logs]
en: Declined <span class="count">(%s)</span> | Declined <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Afgewezen <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Afgewezen <span class="count">(%s)</span>

[ctx: purchase logs]
en: All <span class="count">(%s)</span> | All <span class="count">(%s)</span>
nl[0]: Allen <span class="count">(%s)</span>
nl[1]: Allen <span class="count">(%s)</span>

en: Show all dates
nl: Toon alle data

[ctx: sales log page total]
en: Total (excluding Incomplete and Declined): %s
nl: Totaal (exclusief Incompleet en Afgewezen): %s

[ctx: sales log page total]
en: Total: %s
nl: Totaal: %s

en: View order details
nl: Gegevens van de bestelling bekijken

[ctx: Sales log page]
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Y/m/d g:i:s A
nl: d/m/Y g:i:s A

en: %s ago
nl: %s geleden

en: 1 item | %s items
nl[0]: 1 product
nl[1]: %s producten

[ctx: add purchase log tracking id]
en: Add Tracking ID
nl: Toevoegen Tracking ID

[ctx: save sales log tracking id]
en: Save
nl: Opslaan

[ctx: sales log]
en: Send Email
nl: E-mail verzenden

[ctx: bulk action]
en: Delete
nl: Verwijderen

en: Incomplete Sale
nl: Onvolledige verkoop

en: Order Received
nl: Bestelling ontvangen

en: Accepted Payment
nl: Betaling geaccepteerd

en: Job Dispatched
nl: Order verzonden

en: Closed Order
nl: Bestelling gesloten

en: Payment Declined
nl: Betaling afgewezen

en: Are you sure you want to delete these purchase logs?
nl: Weet je zeker dat je deze verkoop logs wilt verwijderen?

en: Go Back
nl: Terug

en: Sales Log Details
nl: Verkoop Log Gegevens

en: Receipt has been resent successfully.
nl: Kwitantie is zuccessvol opnieuw verzonden.

en: Receipt could not be sent to buyer. Please contact your hosting service and make sure your server can send emails.
nl: Factuur kon niet naar klant verzonden worden. Neem contact op met je hosting provider en controleer of je server e-mail kan versturen.

en: Shipping Details
nl: Verzendgegevens

en: Anonymous
nl: Anoniem

en: Country not specified
nl: Land niet verder omschreven

en: Shipping Method:
nl: Verzendingswijze:

en: Shipping Option:
nl: Verzendoptie:

en: Shipping Status:
nl: Verzendstatus:

en: Track History:
nl: Track Geschiedenis:

en: Billing Details
nl: Factuurgegevens

en: Payment Details
nl: Betaal gegevens

en: Phone:
nl: Telefoon:

en: <em class="field-blank">not provided</em>
nl: <em class="field-blank">niet opgegeven</em>

en: Email:
nl: E-mail:

en: Message from %s
nl: Bericht van %s

en: Payment Method:
nl: Betaal methode:

en: How User Found Us:
nl: Hoe de gebruiker ons heeft gevonden:

en: Items Ordered
nl: Bestelde producten

en: Total
nl: Totaal

en: Order Notes
nl: Bestelling opmerkingen

en: Update Notes
nl: Opmerkingen bijwerken

en: Actions
nl: Acties

en: clear lock icon
nl: verwijder slot icon

en: View Packing Slip
nl: De pakbon bekijken

en: email icon
nl: e-mail icon

en: Resend Receipt to Buyer
nl: Verkoop kwitantie opnieuw aan klant versturen

en: Remove this log
nl: Deze verkoop log verwijderen

en: You are about to delete this log '%s'
     'Cancel' to stop, 'OK' to delete.
nl: Je staat op het punt om deze log te verwijderen '%s'
     'Annuleren' om te stoppen, 'OK' om te verwijderen.

en: delete icon
nl: Verwijder icon

en: Remove this record
nl: Verwijder deze verkoop log

en: Sales Log
nl: Verkoop Log

en: Search results for &#8220;%s&#8221;
nl: Zoekresultaten voor &#8220;%s&#8221;

en: %s item updated. | %s items updated.
nl[0]: %s instelling bijgewerkt.
nl[1]: %s instellingen bijgewerkt.

en: %s item deleted. | %s items deleted.
nl[0]: %s instelling verwijderd.
nl[1]: %s instellingen verwijderd.

en: When upgrading the WP e-Commerce Plugin from 3.6.* to 3.7 it is required that you associate your checkout form fields with the new Purchase Logs system. To do so please <a href="%s">Click Here</a>
nl: Bij het bijwerken van de WP e-Commerce Plugin van 3.6.* naar 3.7 is het noodzakelijk dat je jouw afreken formuliervelden met het nieuwe verkooplogsysteem koppelt. Om dit te doen kun je <a href="%s">hier klikken</a>

en: It has been detected that some of your purchase logs were not updated properly when you upgrade to WP e-Commerce %s. Please <a href="%s">click here</a> to fix this problem.
nl: We hebben ontdekt dat een aantal van je verkoop logs niet goed bijgewerkt zijn toen je bijgewerkt hebt naar WP e-Commerce %s. <a href="%s">Klik hier</a> om het probleem op te lossen.

en: Search Sales Logs
nl: Doorzoeken Verkoop Logs

en: Download CSV
nl: CSV downloaden

en: Packing Slip for Order #%s
nl: Pakbon voor bestelling #%s

[ctx: packing slip]
en: Ship To:
nl: Verzenden Naar:

[ctx: packing slip]
en: Bill To:
nl: Factureren:

[ctx: packing slip]
en: Order Date
nl: Besteldatum

[ctx: packing slip]
en: Order ID
nl: Bestelnummer

[ctx: packing slip]
en: Shipping Method
nl: Verzendingswijze

[ctx: packing slip]
en: Payment Method
nl: Betaal methode

en: Sales Upgrade Fix
nl: Verkoop Upgrade Fix

en: Upgrading to WP e-Commerce 3.7 and later requires you to run this fix once. The following boxes correspond to the form fields in your current checkout page.  All you have to do is select from the drop-down menu box what each of the following fields represent. Sorry for any inconvenience caused, but we're sure you'll agree that the new purchase logs are worth this minor hassle.
nl: Bijwerken naar WP e-Commerce 3.7 en later, vereist dat je eenmalig deze fix uitvoert. De volgende velden komen overeen met de velden in je huidige afrekenpagina. Het enige dat je hoeft te doen, is uit het dropdown menu selecteren waar elk van de items voor staat. Excuus voor enigerlei ongemak die je hiervan ondervindt maar je zult het ongetwijfeld met ons eens zijn dat de nieuwe verkooplogbestanden dit kleine ongemak meer dan waard zijn.

en: Image
nl: Afbeelding

en: Advanced Store Settings
nl: Geavanceerde Webshop instellingen

en: Presentation Settings
nl: Presentatie opties

en: These settings override the general presentation settings found in Settings &gt; Store &gt; Presentation.
nl: Deze instellingen gaan voor de algemene presentatie instellingen gevonden in Instellingen &gt; Webshop &gt; Presentatie.

en: Category Image
nl: Afbeelding voor categorie

en: Product Display
nl: Presentatie van producten

en: Default View
nl: Standaard weergave

en: List View
nl: Lijst weergave

en: Grid View
nl: Raster weergave

en: Thumbnail Size
nl: Grootte van de thumbnail afbeelding

en: Restrict to Target Markets
nl: Beperk tot doelmarkten

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature then disable the suhosin extension, if you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
nl: De doelmarkten functie is uitgeschakeld omdat je de Suhosin PHP extensie geïnstalleerd hebt op deze server. Als je gebruik wilt maken van de Doelmarkten functie schakel de Suhosin extensie uit. Als je dit niet kunt doen, dien je contact op te nemen met je hosting provider.

en: Select
nl: Selecteren

en: Select the markets you are selling this category to.
nl: Selecteer de markten waar je deze categorie aan verkoopt.

en: Checkout Settings
nl: Instellingen afrekenen

en: Category requires additional checkout form fields
nl: Categorie vereist extra afreken formuliervelden

en: Address to calculate shipping with
nl: Adres om verzend kosten mee te berekenen

en: Default Setting
nl: Standaard instelling

en: Products in this category will use the address specified to calculate shipping costs.
nl: Producten in deze categorie gebruiken het opgegeven adres om verzendkosten te berekenen.

en: Shortcodes and Template Tags
nl: Shortcodes en template tags

en: Catalog View
nl: Catalogus weergave

en: Delete Image
nl: Afbeelding verwijderen

en: You can set an image for the category here.  If one exists, check the box to delete.
nl: Je kunt een afbeelding voor deze categorie hier instellen. Als er al een afbeelding bestaat, vink deze dan aan om de afbeelding te verwijderen.

en: Display Category Shortcode
nl: Toon de verkorte weergave van deze categorie

en: Shortcodes are used to display a particular category or group within any WordPress page or post.
nl: Shortcodes worden gebruikt om een bepaalde categorie of groep binnen een WordPress-pagina of post weer te geven.

en: Display Category Template Tag
nl: Geef Categorie Template Tag weer

en: Template tags are used to display a particular category or group within your theme / template.
nl: Template tags worden gebruikt om een bepaalde categorie of groep weer te geven binnen je thema / template.

en: Target Market Restrictions
nl: Doelmarktrestricties

en: Target Markets
nl: Doelmarkten

en: The Target Markets feature has been disabled because you have the Suhosin PHP extension installed on this server. If you need to use the Target Markets feature, then disable the suhosin extension. If you can not do this, you will need to contact your hosting provider.
nl: De Tartget Markets-optie is uitgeschakeld omdat de Suhosin PHP-extensie geïnstalleerd is op deze server. Als je de Target Markets-optie wilt gebruiken, schakel dan de Suhosin PHP-extensie uit. Als je dit niet kunt doen, neem dan contact op met je hosting provider.

en: Admin Settings
nl: Beheerders instellingen

en: Max downloads per file
nl: Max downloads per bestand

en: Lock downloads to IP address
nl: Koppel downloads aan IP adres

en: Check MIME types on file uploads
nl: Controleer MIME-types tijdens het uploaden van bestanden

en: Warning: Disabling this exposes your site to greater possibility of malicious files being uploaded, we recommend installing the Fileinfo extention for PHP rather than disabling this.
nl: Waarschuwing: Het uitschakelen hiervan stelt je website bloot aan een grotere mogelijkheid tot het uploaden van schadelijke bestanden, wij adviseren het installeren van de FileInfo extensie voor PHP in plaats van het uitschakelen hiervan.

en: Store Admin Email
nl: Admin E-mail opslaan

en: Admin notifications will be sent here.
nl: Beheer notificaties worden hier heen gezonden.

en: Terms and Conditions
nl: Algemene Voorwaarden

en: Customer Purchase Receipt
nl: Kwitantie

en: Tags can be used
nl: De volgende codes kunnen gebruikt worden

en: Note: The purchase receipt is the message e-mailed to users after purchasing products from your shop.
nl: Opmerking: De aankoopbon is het bericht dat per e-mail verstuurd wordt aan de gebruikers na de verkoop van producten uit de webshop.

en: Note: You need to have the %product_list% in your purchase receipt in order for digital download links to be emailed to your buyers.
nl: Opmerking: Je moet de %product_list% in je verkoop factuur hebben om digitale download links te kunnen e-mailen naar je klanten.

[ctx: purchase receipt]
en: From Address
nl: Afzender

en: Sender Name
nl: Naam Afzender

en: Message Body
nl: Bericht Inhoud

en: Track and Trace settings
nl: Track & Trace instellingen

en: Note: The Tracking Subject, is the subject for The Tracking Message email. The Tracking Message is the message e-mailed to users when you click 'Email buyer' on the sales log. This option is only available for purchases with the status of 'Job Dispatched'. Tags you can use in the email message section are %trackid% and %shop_name%
nl: Opmerking: Het Tracking Onderwerp is het onderwerp voor het tracking e-mailbericht. Het trackingbericht is de e-mail die aan gebruikers wordt verzonden wanneer je klikt op 'E-mail de klant" in de Verkoop Log. Deze optie is alleen beschikbaar voor verkopen met de status 'Order verzonden'. Tags die je kunt gebruiken in het e-mailbericht zijn %trackid% en %shop_name%

en: Tracking Email Subject
nl: Tracking E-mail onderwerp

en: Tracking Email Message
nl: Tracking E-mail bericht

en: Drag
nl: Slepen

en: Display
nl: Weergegeven

en: Mandatory
nl: Verplicht

en: New form set successfully created.
nl: Nieuw formulier set succesvol aangemaakt.

en: Click and Drag to Order Checkout Fields
nl: Klikken en slepen om afreken velden te ordenen

en: Delete Field
nl: Verwijder Veld

en: Add Field
nl: Toevoegen Veld

[ctx: checkout field's options]
en: Value
nl: Waarde

en: Force User Registration
nl: Forceer Gebruikers Registratie

en: Users can checkout without a user account
nl: Gebruikers kunnen afrekenen zonder een gebruikers account

en: Users must register before checking out
nl: Klanten moeten zich registreren alvorens af te kunnen rekenen

en: If users must register, you must also turn on "Membership: Anyone can register" from within WordPress Settings &gt; General
nl: Wanneer gebruikers moeten registreren moet ook de optie "Lidmaatschap: Iedereen kan registreren" aanstaan in de WordPress instellingen algemeen

en: Shipping Same as Billing
nl: Verzending zelfde als factuur

en: Enable "Same as billing address" checkbox with Shipping Address fields
nl: Maak de "Zelfde als factuuradres" checkbox zichtbaar bij de Verzend Adres velden

en: Users must re-enter Shipping Address
nl: Klanten moeten het verzend adres opnieuw invoeren

en: Security and Encryption
nl: Beveiliging en versleuteling

en: Force users to use SSL Encryption
nl: Gebruikers altijd SSL laten gebruiken

en: Allow site to be used insecurely and unencrypted
nl: Sta toe dat de website gebruikt kan worden zonder beveiliging en versleuteling

en: This can cause warnings for your users if you do not have a properly configured SSL certificate
nl: Als je geen correct geconfigureerd SSL-certificaat hebt, kan dit waarschuwingsmeldingen veroorzaken voor je gebruikers.

en: Checkout Form Fields
nl: Afreken formuliervelden

en: Here you can customise the forms to be displayed in your checkout page. The checkout page is where you collect important user information that will show up in your purchase logs i.e. the buyer's address, and name...
nl: Hier kunnen de formulieren bewerkt worden welke gebruikt worden op de afreken pagina. De afreken pagina is waar belangrijke informatie over je klanten verzameld wordt om te tonen in de verkoop logs, zoals naam en adres van de klant...

en: Select a Form Set
nl: Een formulierset selecteren

en: Add New Form Set
nl: Nieuwe formulierset toevoegen

en: Add new Form Set
nl: Nieuwe formulierset toevoegen

en: Add
nl: Toevoegen

en: Cannot Delete Default Fields
nl: Kan Standaard Velden niet Verwijderen

en: Edit Gateway Settings
nl: Betaal methode instellingen bewerken

en: Modify a payment gateway settings by clicking "Edit" link on the left.
nl: Pas de instellingen van een betaal methode aan door te klikken op de "Bewerken" link links.

en: Cancel editing this Payment Gateway's settings
nl: Het bewerken van de instellingen van deze Betaal Methode annuleren

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Update &raquo;
nl: Bijwerken &raquo;

en: Select Payment Gateways
nl: Selecteer een betaal methode

en: Activate the payment gateways that you want to make available to your customers by selecting them below.
nl: Activeer de betaal methodes die je jouw gebruikers wilt bieden door ze hieronder te selecteren.

en: Payment Gateway
nl: Betaal methode

en: Display Name
nl: Weergegeven naam

en: Save Changes
nl: Veranderingen opslaan

en: WP e-Commerce Recommends
nl: WP E-Commerce raadt aan

en: Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.
nl: Wordt lid van PayPal en ontvang per direct credit card betalingen.

en: Sign up for Google Checkout
nl: Inschrijven voor Google Checkout

en: Edit this Payment Gateway's Settings
nl: De instellingen van deze Betaal Methode bewerken

en: General Settings
nl: Weergave instellingen

en: Base Country/Region
nl: Basis land

en: Select your primary business location.
nl: Selecteer je primaire vestigingsplaats.

en: Select: <a href="%1$s"  class="wpsc-select-all" title="All">All</a> <a href="%2$s" class="wpsc-select-none" title="None">None</a>
nl: Selecteren: <a href="%1$s"  class="wpsc-select-all" title="Allen">Allen</a> <a href="%2$s" class="wpsc-select-none" title="Geen">Geen</a>

en: Select the markets you are selling products to.
nl: Selecteer de markten waar je producten aan verkoopt.

en: Keep stock in cart for
nl: Bewaar voorraad in winkelwagen voor

en: hour | hours
nl[0]: uur
nl[1]: uren

en: day | days
nl[0]: dag
nl[1]: dagen

en: week | weeks
nl[0]: week
nl[1]: weken

en: Set the amount of time items in a customer's cart are reserved. You can also specify decimal amounts such as '0.5 days' or '1.25 weeks'. Note that the minimum interval you can enter is 1 hour, i.e. you can't schedule it to run every 0.5 hour.
nl: Stel de tijd in dat producten in de winkelwagen van de klant blijven. Je kunt ook decimalen opgeven zoals '0.5 dagen' of '1.25 weken'. Let op dat de minimum interval die je op kunt geven 1 uur is, oftewel je kunt het niet iedere 0.5 uur laten draaien.

en: Use Hierarchical Product Category URL
nl: Gebruik Hierarchische Product Categorie URL

en: When Hierarchical Product Category URL is enabled, parent product categories are also included in the product URL.<br />For example: <code>http://example.com/products-page/parent-cat/sub-cat/product-name</code>
nl: Wanneer Hi&euml;rarchische product categorie URL is ingesteld wordt de bovenliggende product categorie ook in de product URL opgenomen.<br />Bijvoorbeeld: <code>http://example.com/product-pagina/boven-categorie/onder-categorie/product-naam</code>

en: Currency Settings
nl: Munteenheid instellingen

en: Currency Type
nl: Munteenheid

en: Currency Sign Location
nl: Locatie munteenheid teken

en: Thousands and decimal separators
nl: Scheidingsteken duizendtallen en decimalen

en: Thousands separator
nl: Scheidingsteken duizendtallen

en: Decimal separator
nl: Scheidingsteken decimalen

en: Preview:
nl: Voorbeeld:

en: CSV file successfully processed. %s record(s) imported.
nl: CSV bestand succesvol verwerkt. %s regel(s) geimporteerd.

en: Assign CSV Columns to Product Fields
nl: Wijs CSV kolommen toe aan Product Velden

en: For each column, select the field it corresponds to in 'Product Field'.
nl: Voor elke kolom het veld selecteren dat overeenkomt in het 'Product veld'.

en: Note: In this view we only show sample data from the first 5 records. All records in the uploaded import file will actually be imported.
nl: Opmerking: bij deze weergave tonen we alleen voorbeeldgegevens van de eerste 5 regels. Alle regels in het geuploade import bestand worden geimporteerd.

en: Column
nl: Kolom

en: Sample Data from Column
nl: Voorbeeld Gegevens van Kolom

en: Product Field
nl: Product veld

en: Column %s
nl: Kolom %s

en: <em class="empty">empty</em>
nl: <em class="empty">legen</em>

en: Product Name
nl: Naam van het product

en: Weight Unit
nl: Gewichtseenheid

en: Stock Quantity
nl: Voorraad

en: Stock Quantity Limit
nl: Voorraadslimiet

en: Import Options
nl: Importeer opties

en: Product Status
nl: Status van het product

en: Draft
nl: Concept

en: Set your imported products as drafts, or publish them right away.
nl: Producten als concept importeren of direct publiceren.

en: Import to Category
nl: In categorie importeren

en: No Category
nl: Geen Categorie

en: Products imported from this CSV file will be placed in the selected category.
nl: Producten geimporteerd vanuit dit CSV bestand worden geplaatst in de geselecteerde categorie.

[ctx: import csv]
en: Import Products
nl: Producten importeren

en: Import Products
nl: Producten importeren

en: You can import your products from a <a href="http://en.wikipedia.org/wiki/Comma-separated_values"><abbr title="Comma-separated values">CSV</abbr> (Comma-separated values) file</a>, exportable from most spread-sheet programs or other software.</p>
nl: Je kunt je producten importeren vanuit een <a href="http://nl.wikipedia.org/wiki/Kommagescheiden_bestand"><abbr title="Kommagescheiden bestand">CSV</abbr> (Kommagescheiden) bestand</a>, wat ge&euml;xporteerd kan worden vanuit de meeste spreadsheet programma's of andere software.</p>

en: Import New Products from CSV
nl: Importeer Nieuwe Producten vanuit CSV

en: CSV File
nl: CSV Bestand

[ctx: import csv]
en: Upload
nl: Uploaden

en: Useful Information
nl: Bruikbare informatie

en: Supported Fields
nl: Ondersteunde velden

en: Columns supported are, in their default order:
nl: Ondersteunde kolommen, in hun standaard volgorde:

en: Product Name, Description, Additional Description, Price, SKU, Weight, Weight Unit, Stock Quantity, Stock Quantity Limited
nl: Productnaam, Omschrijving, Extra Omschrijving, Prijs, SKU, Gewicht, Gewichtseenheid, Voorraad Hoeveelheid, Beperkte Voorraad Hoeveelheid

en: Understood Weight Units
nl: Begrepen gewichts eenheden

en: Metric
nl: Metriek

en: Imperial
nl: Engelse maten

en: Stock Fields
nl: Voorraad velden

en: <code>Stock Quantity</code> values are used only when <code>Stock Quantity Limited</code> is blank or <code>""</code>.
nl: <code>Voorraad Hoeveelheid</code> waardes worden alleen gebruikt wanneer <code>Beperkte Voorraad Hoeveelheid</code> blanco is of <code>""</code>.

en: Supported in <code>Description</code> and <code>Additional Description</code>. Be sure you "quote" the whole description, and slash-escape \"quotes\" inside the description itself.
nl: Ondersteund in <code>Omschrijving</code> en <code>Extra Omschrijving</code>. Zorg ervoor dat je de hele omschrijving "quote", en slash-escape \"quotes\" binnen de omschrijving.

en: Example CSV File
nl: Voorbeeld CSV bestand

en: Banana, The Yellow Fruit, Contains Potassium, 0.67, "BANANA", 150, "g", 0, ""
nl: Banaan, Het gele fruit, Bevat potassium, 0.67, "BANAAN", 150, "g",0,""

en: "Apple, red", "Red, round, juicy. Isn't an <a href=\"http://example.com\">orange</a>.", "Red Delicious", 0.25, "RED_DELICIOUS", 5, "oz", 10, true
nl: "Appel, red", "Rood, rond, sappig. Is geen <a href=\"http://example.com\">sinaasappel</a>.", "Salustana", 0.25, "SALUSTANA", 5, "oz", 10, true

en: <strong>You appear to have Google Analytics for WordPress installed.</strong>. <br /> This is not a problem, however, you also appear to have the WPeC tracking enabled.  We highly recommend disabling that setting and using the settings on this page.
nl: <strong>Het lijkt erop dat je Google Analytics voor WordPress hebt geïnstalleerd.</strong><br />Dit is geen probleem, maar het lijkt er ook op dat je WPeC tracking aan hebt staan. We raden ten sterkste aan die instelling uit te zetten en de instellingen op deze pagina te gebruiken.

en: Marketing Settings
nl: Marketing instellingen

en: 'Users who bought this also bought'
nl: 'Mensen die dit product kochten kochten ook'

en: Add 'Users who bought this also bought' item to the single products page.
nl: 'Mensen die dit product kochten kochten ook' toevoegen aan de afzonderlijke product pagina.

en: 'Share This' Social Bookmarks
nl: 'Deel dit' Sociale favorieten

en: Add the 'Share this link' item to the single products page.
nl: 'Deel deze link' toevoegen aan de afzonderlijke product pagina.

en: 'How Customer Found Us' Survey
nl: 'Hoe heb je ons gevonden' enquete

en: Add the 'How did you find out about us' drop-down option at checkout.
nl: 'Hoe heb je ons gevonden' enquete toevoegen aan het afrekenen

en: Facebook 'Like' Button
nl: Facebook Leuk button

en: Add the Facebook Like button on your single products page.
nl: Voegt de button Leuk van Facebook toe aan afzonderlijke product pagina

en: Product RSS Address
nl: Product RSS adres

en: People can use this RSS feed to keep up to date with your product list.
nl: Men kan deze RSS feed gebruiken om op de hoogte te blijven van je productlijst.

en: RSS Feed Address
nl: RSS Feed adres

en: To import your products into <a href="%s" target="_blank">Google Merchant Centre</a> so that they appear within Google Product Search results, sign up for a Google Merchant Centre account and add a scheduled data feed with the following URL:
nl: Om je producten te importeren naar <a href="%s" target="_blank">Google Merchant Centre</a> zodat ze weergegeven worden in de Google Product Search resultaten, kun je je inschrijven voor een Google Merchant Centre account en vervolgens een geplande gegevens feed toevoegen op de volgende URL:

en: Google Analytics E-Commerce Tracking
nl: Google Analytics E-Commerce tracking

en: Track successful transactions and items purchased in <a href="%s">Google Analytics</a>.
nl: Track succesvolle transacties en gekochte producten in <a href="%s">Google Analytics</a>.

en: Enable
nl: Zet aan

en: Enable Google Analytics tracking
nl: Google Analytics tracking aanzetten

en: If, for whatever reason, you decide you do not want any tracking, disable it.
nl: Als je om welke reden dan ook besluit geen tracking te willen, zet dit dan uit.

[ctx: google analytics]
en: Google Analytics Tracking ID
nl: Google Analytics tracking ID

en: e.g. <code>UA-XXXXX-Y</code>
nl: bv. <code>UA-XXXXX-Y</code>

en: Tracking Code Present
nl: Tracking code aanwezig

en: Google Analytics is tracking my site
nl: Google Analytics volgt mijn website

en: Enable this if the Google Analytics tracking code is already present on your site, e.g. manually placed your in your theme, or managed by another plugin. We will only insert the <a href="%s">E-Commerce tracking events</a> on the transaction results page.
nl: Zet dit aan als de Google Analytics tracking code al aanwezig is op je website, bv. handmatig geplaatst in je thema, of beheerd door een andere plugin. We zullen alleen de <a href="%s">E-Commerce tracking gebeurtenissen</a> aanzetten op de transactie resultaten pagina.

en: Advanced Mode
nl: Geavanceerde modus

en: Enable Advanced Mode
nl: Zet Geavanceerde Modus aan

en: By default, we insert the multiple-domain asynchronous tracking code.  This should be fine for 99% of users.  If you need to fine-tune it, select the Advanced option.  Then, instead of simply entering your tracking ID, you will enter the enter tracking code from Google Analytics into the header.php file of your theme.
nl: Standaard voegen we de multi-domein asynchroniseerbare tracking code toe. Dit werkt goed voor 99% van de gebruikers. Als je dit verder wilt instellen, selecteer de Geavanceerd optie. In plaats van eenvoudig de tracking code in te voeren, kun je de tracking code van Google Analytics aan de header.php van je theme toevoegen.

en: <strong>Shipping has been disabled.</strong> You enabled shipping but none of the shipping methods were selected.  Please re-enable shipping, select and configure a shipping method, and then update your settings.
nl: <strong>Verzenden is nu niet mogelijk.</strong> Je hebt verzenden aanstaan, maar er is geen enkele verzendmethode geselecteerd. Zet verzenden opnieuw aan, selecteer en configureer een verzendmethode, en sla je instellingen op.

en: Edit Shipping Module Settings
nl: Instellingen bewerken voor Verzendingsmodule

en: To configure a shipping module select one on the left.
nl: Selecteer een methode om deze te configureren.

en: Cancel editing this shipping calculator's settings
nl: Het bewerken van deze verzend calculator instellingen annuleren

en: Shipping Settings
nl: Verzend instellingen

en: Use Shipping
nl: Maak verzending van producten mogelijk

en: Enable Shipping settings
nl: Verzend instellingen aanzetten

en: If you are only selling digital downloads, you should turn this off.
nl: Wanneer er alleen downloads verkocht worden moet je dit uit zetten.

en: Shipping Origin City
nl: Plaats verzend adres

en: The name of the city where you fulfill and ship orders from. This enables us to give your customers more accurate shipping pricing.
nl: De naam van de stad vanwaar je bestellingen verzendt. Dit maakt het mogelijk om klanten meer accurate verzendkosten te berekenen.

en: Shipping Origin Zipcode/Postcode
nl: Postcode verzend adres

en: The zipcode/postcode for where you fulfill and ship orders from.
nl: De postcode vanwaar je bestellingen verzendt.

en: If you are based in the United States then this field is required in order for the UPS and USPS Shipping Calculators to work.
nl: Wanneer je in de VS geplaatst bent is dit veld nodig zodat UPS en USPS verzend calculators werken.

en: Shipwire
nl: Overmaken

en: Shipwire Email
nl: E-mail Verzenden

en: Shipwire Password
nl: Verzend Wachtwoord

en: Use Test Server?
nl: Gebruik testserver?

en: Update Tracking and Inventory
nl: Tracking en voorraad bijwerken

en: Free Shipping Discount
nl: Gratis verzending aanzetten

en: Enable Free Shipping Discount
nl: Gratis verzending aanzetten

en: Sales over or equal to %1$s<input type="text" size="6" name="wpsc_options[shipping_discount_value]" value="%2$s" id="shipping_discount_value" /> will receive free shipping.
nl: Verkopen groter dan of gelijk aan %1$s<input type="text" size="6" name="wpsc_options[shipping_discount_value]" value="%2$s" id="shipping_discount_value" /> ontvangen gratis verzending.

en: Shipping Modules
nl: Verzendkosten berekening

en: To enable shipping in WP e-Commerce you must select which shipping methods you want to enable on your site.
nl: Om verzenden binnen WP e-commerce mogelijk te maken moet je selecteren welke verzend methodes je wilt gebruiken op je website.

en: Tip
nl: Bovenkant

en: For fixed-price shipping options such as "Pickup - $0, Overnight - $10, Same day - $20, etc.", install our free <a href="%1$s">Fixed Rate Shipping</a> plugin.
nl: Voor verzenden met vaste prijzen zoals "Ophalen - $0, De volgende dag - $10, Dezelfde dag - $20, etc.", installeer onze gratis <a href="%1$s">Vaste prijs Verzendingen</a> plugin.

en: Internal Shipping Calculators
nl: Interne verzendkosten calculator

en: Shipping Calculator
nl: Verzendkosten calculator

en: External Shipping Calculators
nl: Externe verzendkosten calculator

en: The following shipping modules all need cURL which is not installed on this server, you may need to contact your web hosting provider to get it set up.
nl: De volgende verzendmethodes vereisen allen cURL dat niet op deze server ge&iuml;nstalleerd is, neem contact op met je hosting provider om cURL te installeren.

en: Edit this Shipping Module
nl: Deze Verzendingsmodule bewerken

[ctx: Shipping modules link to individual settings]
en: Settings
nl: Instellingen

en: Tax Settings
nl: BTW instellingen

en: Enable Tax
nl: BTW aanzetten

en: Turn tax on
nl: Schakel belasting in

en: Product Prices
nl: Product prijzen

en: Product prices are tax exclusive - add tax to the price during checkout
nl: Productprijzen zijn exclusief BTW - voeg BTW toe over de prijs tijdens het afrekenen

en: Product prices are tax inclusive - during checkout the total price doesn't increase but tax is shown as a line item
nl: Productprijzen zijn inclusief BTW - bij het afrekenen wordt de totale prijs niet verhoogd, maar de BTW wordt getoond in een afzonderlijke regel

en: Product Specific Tax
nl: Product Specifieke BTW

en: Add per product tax to tax percentage if product has a specific tax rate
nl: Voeg afzonderlijk product BTW toe aan BTW percentage als het product een specifiek belastingtarief heeft

en: Replace tax percentage with product specific tax rate
nl: Vervang het BTW percentage met een specifiek belastingtarief van een product

en: Tax Logic
nl: BTW Logica

en: Apply tax when Billing and Shipping Country is the same as Tax Rate
nl: Pas BTW toe als het Factureringsland en land van verzending hetzelfde zijn als het BTW tarief

en: Apply tax to Billing Address
nl: Pas BTW toe op het Factuuradres

en: Apply tax to Shipping Address
nl: Pas BTW toe op het Verzendadres

en: Apply tax when Billing Country is the same as Tax Rate
nl: Pas BTW toe als het Land voor de factuur hetzelfde is als het BTW tarief

en: Apply tax when Shipping Country is the same as Tax Rate
nl: Pas BTW toe als het Land voor de verzending hetzelfde is als het BTW tarief

en: Tax Rates
nl: Belastingtarieven

en: Market
nl: Markt

en: Tax Rate
nl: Belastingtarieven

en: Tax Shipping?
nl: Verzendkosten belasten?

en: Tax Bands
nl: BTW regels

en: Note: Tax Bands are special tax rules you can create and apply on a per-product basis. Please visit the product page to apply your Tax Band.
nl: Opmerking: BTW regels zijn speciale BTW regels die je kunt aanmaken en toepassen per product. Bezoek de product pagina om je BTW regel toe te passen.

en: Warning: Tax Bands do not take affect when product prices are tax exclusive.
nl: Opmerking: BTW regels worden niet toegepast als product prijzen exclusief BTW zijn.

en: Band Name
nl: Naam regel

en: GST/Tax Rate
nl: BTW percentage

en: Thanks, your changes have been made
nl: Bedankt, de wijzigingen zijn opgeslagen

en: Estimated time left:
nl: Geschatte resttijd:

en: Under a minute
nl: Minder dan een minuut

en: %d minute | %d minutes
nl[0]: %d minuut
nl[1]: %d minuten

[ctx: Update routine completed]
en: Done!
nl: Klaar

[ctx: product variation set]
en: Expand
nl: Uitvouwen

en: Sorry, for some reason, we couldn't duplicate this product because it could not be found in the database, check there for this ID:
nl: Dit product kan niet worden gedupliceerd omdat het ID niet kan worden teruggevonden in de database. Controleer dit ID:

[ctx: exported purchase log csv file name]
note: translators: %1$s is "start" date, %2$s is "to" date
en: Purchase Log %1$s to %2$s.csv
nl: Verkoop Log %1$s tot %2$s.csv

[ctx: exported purchase log csv file name]
note: translators: %1$s is month, %2$s is year
en: Purchase Log %1$s/%2$s.csv
nl: Verkoop Log %1$s/%2$s.csv

[ctx: exported purchase log csv file name]
en: All Purchase Logs.csv
nl: Alle Verkoop Logs.csv

[ctx: purchase log csv headers]
en: Purchase ID
nl: Verkoop ID

[ctx: purchase log csv headers]
en: Purchase Total
nl: Verkoop Totaal

[ctx: purchase log csv headers]
en: Payment Gateway
nl: Betaal methode

[ctx: purchase log csv headers]
en: Payment Status
nl: Betaal Status

[ctx: purchase log csv headers]
en: Purchase Date
nl: Verkoop Datum

[ctx: purchase log csv headers]
en: Quantity
nl: Aantal

[ctx: purchase log csv headers]
en: Product Name
nl: Product Naam

[ctx: admin rss product feed]
en: WP e-Commerce Product Log
nl: WP E-Commerce Product Log

[ctx: admin rss product feed]
en: This is the WP e-Commerce Product Log RSS feed
nl: Dit is de WP e-Commerce Product Log feed

[ctx: admin rss product feed]
en: WP e-Commerce Plugin
nl: WP E-Commerce Plugin

[ctx: admin rss product feed]
en: Purchase # %d
nl: Kopen # %d

[ctx: admin rss product feed]
en: This is an entry in the purchase log
nl: Dit is een gegeven in het verkoop log

en: The administrator has unlocked your file
nl: De beheerder heeft je bestand vrijgegeven.

en: Dear CustomerWe are pleased to advise you that your order has been updated and your downloads are now active.Please download your purchase using the links provided below.[download_links]Thank you for your custom.
nl: Geachte klant. Wij zijn blij je te kunnen meedelen dat je bestelling is bijgewerkt en je downloads nu actief zijn. Download je aankoop via de links hieronder. [download_links] Dank voor je aankoop.

en: You just set the number of item per row for the grid view to 0. This means the column width will fall back to using whatever CSS you have for it. This could break your theme layout, so please make sure you have adjusted your theme's CSS accordingly.
nl: Je kunt het aantal producten per rij voor de raster weergave op 0 zetten. Dit betekent dat de kolom breedte terugvalt naar wat je in CSS hebt staan. Dit kan problemen geven met je thema opmaak, dus controleer of de CSS in je thema daarop aangepast is.

en: You wanted to require your customers to log in before checking out. However, the WordPress setting <a href="%s">"Anyone can register"</a> was disabled. WP e-Commerce has enabled that setting for you automatically.
nl: Je verwacht van je klanten om in te loggen voordat ze kunnen bestellen. Echter, de WordPress instelling <a href="%s">"Iedereen kan registreren"</a> staat uit. WP e-Commerce heeft deze instelling automatisch voor je aangezet.

en: You just disabled the "Anyone can register" setting. As a result, the <a href="%s">"Require registration before checking out"</a> setting has been disabled.
nl: Je hebt net de instelling "Iedereen kan registreren" uitgezet. Vervolgens is de <a href="%s">"Forceer gebruikers registratie"</a> instelling uitgezet.

en: Choose a downloadable file for this product:
nl: Het te downloaden bestand voor dit product aanwijzen:

en: Save Product Files
nl: Product bestanden opslaan

[ctx: General settings tab in Settings->Store page]
en: General
nl: Algemeen

[ctx: Taxes settings tab in Settings->Store page]
en: Taxes
nl: Belastingen

[ctx: Shipping settings tab in Settings->Store page]
en: Shipping
nl: Verzending

[ctx: Payments settings tab in Settings->Store page]
en: Payments
nl: Betalingen

[ctx: Checkout settings tab in Settings->Store page]
en: Checkout
nl: Afrekenen

[ctx: Import settings tab in Settings->Store page]
en: Import
nl: Importeer

en: Settings saved.
nl: Instellingen opgeslagen.

en: Redirecting ...
nl: Verwijzen...

en: The following plugins are disabled:
nl: De volgende plugins zijn uitgezet:

en: Not purchased
nl: Niet gekocht

en: Unknown error
nl: Onbekende fout

en: Powered by WPEConomy
nl: Mogelijk gemaakt door WPEConomy

en: <strong>WPEConomy is now installed!</strong> &#8211; Get started by linking with your account!
nl: <strong>WPEConomy is nu ge&iuml;nstalleerd!</strong> &#8211; Begin nu door het te koppelen aan je account!

en: Link now
nl: Link nu

en: Payment cancelled.
nl: Betaling geannuleerd

en: Plugin Information:
nl: Plugin informatie

en: Are you sure you want to install this plugin?
nl: Weet je zeker dat je deze plugin wilt installeren?

en: Plugin Install
nl: Plugin Installatie

[ctx: Plugin installer section title]
en: Description
nl: Omschrijving

[ctx: Plugin installer section title]
en: Installation
nl: Installatie

[ctx: Plugin installer section title]
en: Screenshots
nl: Schermafdrukken

[ctx: Plugin installer section title]
en: Other Notes
nl: Andere opmerkingen

en: <span>$%.2f</span> Buy &amp; Install
nl: <span>$%.2f</span> Kopen &amp; Installeren

en: You have already purchased, install now
nl: Je hebt al gekocht, installeer nu

en: Install Now
nl: Installeer Nu

en: Install Update Now
nl: Bijwerking nu installeren

en: Newer Version (%s) Installed
nl: Nieuwere Versie (%s) Geïnstalleerd

en: Latest Version Installed
nl: Laatste Versie (%s) Geïnstalleerd

note: translators: For Your Information
en: FYI
nl: Ter informatie

en: Version:
nl: Versie

en: Author:
nl: Auteur

en: Last Updated:
nl: Laatst bijgewerkt:

en: Requires WordPress Version:
nl: Vereiste WordPress Versie:

en: %s or higher
nl: %s of hoger

en: Compatible up to:
nl: Compatibel tot aan:

en: Requires WPeC Version:
nl: Vereist WPeC Versie:

en: Compatible up to WPEC Version:
nl: Compatibel tot aan WPeC Versie:

en: Downloaded:
nl: Gedownload:

en: %s time | %s times
nl[0]: %s keer
nl[1]: %s keren

en: Plugin Homepage  &#187;
nl: Plugin Website &#187;

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your current version of WordPress.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Deze plugin is <strong>niet getest</strong> met je huidige versie van Wordpress.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WordPress.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Deze plugin is <strong>niet gemarkeerd als compatibel</strong> met je huidige versie van WordPress.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been marked as compatible</strong> with your version of WP E-Commerce.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Deze plugin is <strong>niet gemarkeerd als compatibel</strong> met je huidige versie van WP e-Commerce.

en: <strong>Warning:</strong> This plugin has <strong>not been tested</strong> with your version of WP E-Commerce.
nl: <strong>Waarschuwing:</strong> Deze plugin is <strong>niet getest</strong> met je huidige versie van WP e-Commerce.

en: Your Account
nl: Je account

en: Some text about WPEconomy goes here! This will eventually be replaced with a dashboard-like interface, including latest news, etc.
nl: Wat tekst over WPEconomy komt hier! Dit wordt ooit vervangen met een dashboard-achtige interface, zoals het laatste nieuws, etc.

en: Search
nl: Zoeken

en: Search for plugins by keyword.
nl: Zoeken naar plugins per zoekwoord.

en: Popular tags
nl: Populaire tags

en: You may also browse based on the most popular tags on the store:
nl: Je kunt ook navigeren door de populairste tags in de webshop:

en: <a href="%s">Log out</a> of your account
nl: <a href="%s">Log uit</a> van je account

en: <strong>%d</strong> <abbr title="Plugins you can install right now">Available</abbr>
nl: <strong>%d</strong> <abbr title="Plugins die je nu kunt installeren">Beschikbaar</abbr>

en: <strong>%d</strong> <abbr title="Plugins you have bought from the store">Purchased</abbr>
nl: <strong>%d</strong> <abbr title="Plugins die je gekocht hebt in de webshop">Gekocht</abbr>

en: Authorization cancelled.
nl: Authorisatie geannuleerd.

en: Welcome to WPEconomy! Before we can get started, we need to link this site with your WPEconomy.org account. Your details should have been emailed to you!
nl: Welkom bij WPEconomy! Voordat we kunnen beginnen, is het nodig dat we deze website koppelen aan je WPEconomy.org account. Je gegevens zouden via e-mail verstuurd moeten zijn!

en: Installing ...
nl: Installeren...

en: Payment Cancelled
nl: Betaling geannuleerd

en: You do not have sufficient permissions to install plugins for this site.
nl: Je hebt geen rechten om plugins voor deze website te installeren.

en: Installing Plugin: %s
nl: Installeren Plugin: %s

en: Plugin not found
nl: Plugin niet gevonden

en: Update Plugin
nl: Plugin bijwerken

en: Updating Plugin: %s
nl: Bijwerken plugin: %s

en: Search Plugins
nl: Plugins zoeken

en: Redirecting...
nl: Verwijzen...

en: Purchased Plugins
nl: Gekochte plugins

en: Your Plugins
nl: Je Plugins

en: You haven't created any plugins yet. Check out our <a href='http://developer.renku.me/'>developer documentation</a> to find out how!
nl: Je hebt nog geen plugins gemaakt. Bekijk onze <a href='http://developer.renku.me/'>ontwikkelaars documentatie</a> om te ontdekken hoe!

en: You haven't purchased any plugins yet. Why not <a href='%s'>buy some</a>?
nl: Je hebt nog geen plugins gekocht. Waarom koopt je er niet <a href='%s'>een paar</a>?

en: Grid
nl: Raster

en: List
nl: Lijst

[ctx: edit own product]
en: Edit
nl: Bewerken

en: Search Results
nl: Zoek resultaten

[ctx: Plugin Installer]
en: Featured
nl: Aanbevolen

[ctx: Plugin Installer]
en: Popular
nl: Populair

[ctx: Plugin Installer]
en: Newest
nl: Nieuwste

[ctx: Plugin Installer]
en: Recently Updated
nl: Recent bijgewerkt

[ctx: Plugin Installer]
en: Lowest Priced
nl: Laagste prijs

en: No plugins match your request.
nl: Geen plugin komt overeen met je verzoek.

en: Logged in as %s
nl: Ingelogd als %s

[ctx: plugin name]
en: Name
nl: Naam

en: Version
nl: Versie

en: Action
nl: Actie

en: Rating
nl: Waardering

[ctx: plugin price]
en: Free
nl: Gratis

en: By %s
nl: Door %s

en: More information about %s
nl: Meer informatie over %s

en: Details
nl: Gegevens

en: Buy %s
nl: %s kopen

en: <span>%s</span> Buy Now</a>
nl: <span>%s</span> Nu Kopen</a>

en: Install %s
nl: Installeren %s

en: Install
nl: Installeren

en: Cannot auto-install, report this as a bug
nl: Kan niet automatisch installeren, rapporteer dit als een fout

en: Update to version %s
nl: Bijwerken naar versie %s

en: Update
nl: Bijwerken

en: This plugin is already installed and is up to date
nl: Deze plugin is al geïnstalleerd en is de laatste versie

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: (based on %s rating) | (based on %s ratings)
nl[0]: (gebaseerd op %s waardering)
nl[1]: (gebaseerd op %s waarderingen)

en: New Feature: WPeC Add-Ons
nl: Nieuwe mogelijkheid: WPeC Add-Ons

en: Ever wanted to be able to find an extension for your e-commerce store, purchase, install and activate it right from WordPress? Now you can!
nl: Altijd al gewild om een extensie voor je e-commerce webshop te vinden, kopen, installeren en activeren vanuit WordPress? Dat kan nu!

en: Invalid URL Provided.
nl: Ongeldige URL opgegeven.

en: Could not create Temporary file.
nl: Kon tijdelijk bestand niet aanmaken.

en: Successfully installed the %s <strong>%s %s</strong>.
nl: Succesvol ge&iuml;nstalleerd de %s <strong>%s %s</strong>.

en: Cannot activate plugin.
nl: Kan plugin niet activeren.

en: Activating the plugin&#8230;
nl: De plugin&#8230; activeren

en: Activate this plugin
nl: Deze plugin activeren

en: Activate Plugin
nl: Plugin activeren

en: Activate this plugin for all sites in this network
nl: Deze plugin activeren voor alle websites in dit netwerk

en: Network Activate
nl: Netwerk activeren

en: Return to Store
nl: Terug naar Webshop

en: Logged in as
nl: Ingelogd als

en: Email: %s
nl: E-mail: %s

en: Add Your Plugin
nl: Uw plugin toevoegen

en: List your plugin on the WPEconomy store. Read our developer documentation and get started!
nl: Plaats je plugin in de WPEconomy webshop. Lees onze ontwikkelaars documentatie en begin gelijk!

[ctx: Edit button title]
en: Edit %s
nl: Bewerken %s

[ctx: Edit button text]
en: Edit
nl: Bewerken

en: Account linking cancelled. Please note that you need to link your account in order to access the store.
nl: Account koppelen geannuleerd. Het is wel noodzakelijk dat je je account koppelt om de webshop te kunnen gebruiken.

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Add Now
nl: Nu toevoegen

en: Close
nl: Sluiten

en: Plugin Information
nl: Plugin informatie

en: Developer Tools
nl: Ontwikkelaar Tools

en: Add a Product Marketplace Widget
nl: Product Marktplaats Widget toevoegen

en: Add a Product
nl: Product Toevoegen

en: Credit Card
nl: Creditcard

en: The text that people see when making a purchase.
nl: De tekst die mensen zien bij het doen van een aankoop.

en: Please enter a valid credit card number
nl: Voer een geldig kaartnummer in

en: Please enter a valid CVV
nl: Voer een geldige CVV in

en: Please select a valid credit card type
nl: Voer een geldig kaarttype in

en: Please specify a valid expiration date.
nl: Voer een geldige vervaldatum in.

en: Show All Products
nl: Toon alle producten

en: Show list of product categories
nl: Weergeven lijst van productcategorieën

en: Product Categories
nl: Productcategorieën

en: Advanced Theme Settings
nl: Geavanceerde Thema-instellingen

en: You did not specify any template files to be moved.
nl: Je hebt niet aangegeven welke template bestanden moeten worden verplaatst.

en: Error: some files could not be copied. Please make sure that theme folder is writable.
nl: Helaas, sommige bestanden kunnen niet worden gekopi&euml;erd. Controleer of de map van het thema schrijfrechten heeft.

en: Thanks, the themes have been copied.
nl: Bedankt, de thema's zijn gekopi&euml;erd.

en: Thanks, you have made a succesful backup of your theme.  It is located at the URL below.  Please note each backup you create will replace your previous backups.
nl: Bedankt, de backup van je thema bestanden naar onderstaande locatie (zie URL) is voltooid. 
    Opmerking: als je een nieuwe backup maakt, wordt de oude overschreven.

en: Some Theme files have been moved to your WordPress Theme Folder.
nl: Enkele thema bestanden zijn verplaatst naar de WordPress thema map.

en: No Theme files have been moved to your WordPress Theme Folder.
nl: Er zijn geen thema bestanden verplaatst naar de WordPress thema map.

en: WP e-Commerce provides you the ability to move your theme files to a safe place for theming control.
    
    	If you want to change the look of your site, select the files you want to edit from the list and click the move button. This will copy the template files to your active WordPress theme.
nl: WP e-Commerce biedt je de mogelijkheid om thema bestanden te verplaatsen naar een veiliger plek voor controle over het thema
    
    	Als je het uiterlijk van je website wilt veranderen, selecteer de bestanden die je wilt bewerken uit de lijst en klik op de knop Verplaatsen. Dit kopi&euml;ert de template bestanden naar je actieve WordPress thema.

en: To change the look of certain aspects of your shop, you can edit the moved files that are found here:
nl: Om het uiterlijk van bepaalde onderdelen van je webshop te veranderen, kun je de bestanden bewerken die je hier kunt vinden:

en: Move Template Files &rarr;
nl: Verplaats Template Bestanden &rarr;

en: You can create a copy of your WordPress Theme by clicking the backup button bellow. Once copied you can find them here:
nl: Je kunt een kopie van je WordPress Thema maken door te klikken op de backup-knop hieronder. Eenmaal gekopi&euml;erd kun je de bestanden hier vinden:

en: <a href="%s" class="button">Backup Your WordPress Theme</a>
nl: <a href="%s" class="button">Maak een backup van je WordPress Thema</a>

en: If you have moved your files in some other way i.e FTP, you may need to click the Flush Theme Cache. This will refresh the locations WordPress looks for your templates.
nl: Als je jouw bestanden op een andere manier hebt verplaatst, bijv. d.m.v. FTP, kan het noodzakelijk zijn om op "Flush Theme Cache" te klikken. Dat zal de locaties verversen waar WordPress zoekt naar je templates.

en: <a href="%s" class="button">Flush Theme Cache</a>
nl: <a href="%s" class="button">Flush Thema Cache</a>

en: Button Settings
nl: Instellingen Verkoopknop

en: Button Type
nl: Soort knop

en: Add To Cart
nl: Aan winkelwagen toevoegen

en: Buy Now Button only works for Paypal Standard, please activate Paypal Standard to enable this option.
nl: Nu Kopen knop werkt alleen bij PayPal Standard, activeer daarom PayPal Standard om deze optie aan te zetten.

en: Hide "Add to cart" button
nl: Verberg de knop "Aan winkelwagen toevoegen"

en: Product Settings
nl: Instellingen productweergave

en: Show Product Ratings
nl: Toon product waarderingen

en: Show Stock Availability
nl: Geef beschikbare voorraad weer

en: Display Fancy Purchase Notifications
nl: Toon mooie verkoop meldingen

en: Display per item shipping
nl: Geef verzendkosten per product weer

en: Disable link in Title
nl: Verberg links in de productnaam

en: Add quantity field to each product description
nl: Voeg aantal-veld toe aan elke productomschrijving

en: Product Page Settings
nl: Instellingen productpagina

en: Purchase unavailable options
nl: Koop &eacute;&eacute;n of meer van de niet beschikbare opties

en: Grid view settings:
nl: Raster weergave instellingen:

en: Products Per Row
nl: Producten per rij

en: Show images only
nl: Toon enkel afbeeldingen

en: Display Variations
nl: Toon variaties

en: Display Description
nl: Toon omschrijving

en: Display "Add To Cart" Button
nl: Toon "Aan winkelwagen toevoegen" knop

en: Display "More Details" Button
nl: Toon "Meer gegevens" knop

en: Show list of categories
nl: Toon lijst van categorieën

en: Select what product category you want to display on the products page
nl: Selecteer de productcategorie om weer te geven op de producten pagina

en: Sort Product By
nl: Sorteer producten op

en: Drag &amp; Drop
nl: Sleep &amp; laat los

en: Time Uploaded
nl: Moment van toevoegen

[ctx: product order setting]
en: Ascending
nl: Toenemend

[ctx: product order setting]
en: Descending
nl: Afnemend

en: Show Breadcrumbs
nl: Toon kruimelpad

en: Product Groups/Products Display
nl: Toon categorie&euml;n/Producten

en: Product Groups Only (All products displayed)
nl: Enkel categorie&euml;n (Alle producten worden getoond

en: Sliding Product Groups (1 product per page)
nl: Schuivende categorie&euml;n (1 product per pagina)

en: Show Subcategory Products in Parent Category
nl: Geef subcategorie weer in bovenliggende productcategorie

en: Show Search
nl: Toon zoekvenster

en: Show Advanced Search
nl: Toon geavanceerd zoeken

en: Use Live Search
nl: Gebruik live zoeken

en: Dynamically replace search results into product list
nl: Dynamisch aanpassen van zoekresultaten in productlijst

en: Replace Page Title With Product/Category Name
nl: Vervang paginatitel door categorienaam

en: Display Featured Product above Product Pages
nl: Aanbevolen product weergeven boven productpagina's

en: Shopping Cart Settings
nl: Instellingen winkelwagen

en: Cart Location
nl: Positie van de winkelwagen

en: Page
nl: Pagina

en: You need to enable the widgets plugin to use this
nl: De widgets plugin moet geactiveerd worden om dit te kunnen gebruiken

en: You need to install the Gold and DropShop extentions to use this
nl: Hiervoor moeten de Gold en DropShop uitbereidingen ge&iuml;nstalleerd worden.

en: Manual
nl: Handmatig

en: Show Dropshop on every page
nl: Toon DropShop op elke pagina

en: Show Dropshop only on product page
nl: Toon DropShop alleen op de productpagina

en: Use light Dropshop style
nl: Gebruik lichte DropShop vormgeving

en: Use dark Dropshop style
nl: Gebruik donkere DropShop vormgeving

en: Crafty
nl: Slim

en: Display "+ Postage & Tax"
nl: Toon "+BTW"

en: Product Category Settings
nl: Instellingen productcategorie

en: Show Product Category Description
nl: Toon de omschrijving van deze productcategorie

en: Show Product Category Thumbnails
nl: Toon de thumbnails van de product categorie

en: Show Product Count per Product Category
nl: Laat product aantallen zien per productcategorie

en: Use Category Grid View
nl: Gebruik categorie raster weergave

en: Thumbnail Settings
nl: Instellingen voor thumbnail afbeeldingen

en: Note: Anytime you update any of the thumbnail settings, WPeC will automatically resize all of your thumbnails for you.  Depending on how many images you have, this could take awhile.
nl: Opmerking: Iedere keer als je een van de thumbnail instellingen bijwerkt, zal WPeC automatisch al je thumbnails voor je verkleinen. Afhankelijk van hoeveel afbeeldingen je hebt, kan dit even duren.

en: Default Product Category Thumbnail Size
nl: Standaard Afmeting van de Thumbnail afbeelding

en: Crop Thumbnails
nl: Thumbnails bijsnijden

en: Choosing "Yes" means that thumbnails are cropped to exact dimensions (normally thumbnails are proportional)
nl: Het kiezen van "Ja" betekent dat thumbnails verkleind worden tot het exacte formaat (normaal zijn thumbnails proportioneel)

en: Show Thumbnails
nl: Toon thumbnails

en: Use Lightbox Effect for product images
nl: Gebruik Lightbox Effect voor de afbeeldingen van producten

en: Using lightbox means that when clicking on a product image, a larger version will be displayed in a "lightbox" style window. If you are using a plugin such as Shutter Reloaded, you may want to disable lightbox.
nl: Het gebruiken van lightbox betekent dat het klikken op een afbeelding van een product, een grotere versie weergeeft in "lightbox" stijl. Wanneer je een plugin gebruikt als Shutter Reloaded, is het misschien beter om lightbox uit te zetten.

en: Lightbox script to use
nl: Het te gebruiken Lightbox script

en: Show Thumbnail Gallery
nl: Toon galerij van thumbnails

en: Gallery Thumbnail Image Size
nl: Galerij Thumbnail Afbeelding Grootte

en: Pagination Settings
nl: Paginanummering Instellingen

en: Use Pagination
nl: Gebruik paginanummering

en: number of products to show per page
nl: aantal te tonen producten per pagina

en: Page Number position
nl: Positie van paginanummering

en: Top
nl: Bovenkant

en: Bottom
nl: Onderkant

en: Both
nl: Beiden

en: Comment Settings
nl: Reageren instellingen

en: Use IntenseDebate Comments
nl: Gebruik reactiemogelijkheid via IntenseDebate

en: IntenseDebate comments enhance and encourage conversation on your blog or website
nl: IntenseDebate reacties verbeteren en moedigen conversatie aan op je blog of website

en: Help on finding the Account ID
nl: Hulp bij het vinden van de Account ID

en: By Default Display Comments on
nl: Toon reacties op

en: All Products
nl: Alle producten

en: Per Product
nl: Per product

[ctx: Presentation settings tab in Settings->Store page]
en: Presentation
nl: Presentatie

en: You just added "[product_name]" to your cart.
nl: "[product_name]" is aan je winkelwagen toegevoegd.

en: Sorry, but you cannot add zero items to your cart
nl: Helaas, het is niet mogelijk nul producten aan de winkelwagen toe te voegen

en: Sorry, but there is only %s of this item in stock. | Sorry, but there are only %s of this item in stock.
nl[0]: Helaas, er is maar %s exemplaar van dit product op voorraad.
nl[1]: Helaas, er zijn maar %s exemplaren van dit product op voorraad.

en: Sorry, but the item "%s" is out of stock.
nl: Helaas, het product "%s" is niet op voorraad.

en: Sorry, but this variation is out of stock.
nl: Excuses, deze variatie is niet op voorraad.

en: Variation not in stock
nl: Variatie niet op voorraad

en: Product in stock
nl: Product op voorraad

en: Please agree to the terms and conditions, otherwise we cannot process your order.
nl: Gelieve de algemene voorwaarden te accepteren. Wanneer je deze niet accepteert kunnen we de bestelling helaas niet afronden.

en: %s cannot be shipped to %s. To continue with your transaction please remove this product from the list below.
nl: %s kan niet worden verzonden naar %s. Verwijder dit product van de lijst beneden om door te gaan met de transactie.

en: You must select a shipping method, otherwise we cannot process your order.
nl: Je moet een verzendmethode kiezen, anders kunnen we de bestelling niet verwerken.

en: Please enter a Zipcode and click calculate to proceed
nl: Geef je Postcode in en klik op Bereken om verder te gaan

en: Please choose a country below to calculate your shipping costs
nl: Kies hieronder een land om de verzendkosten te berekenen

en: Please provide a Zipcode and click Calculate in order to continue.
nl: Voeg een postcode toe en klik op Berekenen om door te gaan.

en: Sorry, online ordering is unavailable to this destination and/or weight. Please double check your destination details.
nl: Helaas, online bestellen is niet beschikbaar voor deze bestemming en/of met dit gewicht. Controleer je lokatiegegevens.

en:  - Choose a Shipping Rate
nl: - Kies verzendkosten

en: As of WPeC 3.8.11, it is improper to hook into "wpsc_alternate_cart_html" to output javascript.  We now have a custom javascript event called "wpsc_fancy_notification" you can hook into.
nl: Sinds WPeC 3.8.11 is het niet goed om in te haken op "wpsc_alternate_cart_html" om javascript toe te voegen. We hebben nu een eigen javascript event met de naam "wpsc_fancy_notification" waar je op in kunt haken.

en: Your Zipcode
nl: Je Postcode

en: Please choose
nl: Selecteren

en: No Parent
nl: Geen bovenliggende

en: <strong>WP e-Commerce is ready</strong>. If you plan on editing the look of your site, you should <a href="%1s">update your active theme</a> to include the additional WP e-Commerce files. <a href="%2s">Click here</a> to ignore and remove this box.
nl: <strong>WP e-Commerce is klaar</strong>. Als je van plan bent de layout van je website te bewerken, moet je <a href="%1s">jouw actieve thema bijwerken</a> om de extra WP e-Commerce bestanden te activeren. <a href="%2s">Klik hier</a> om dit bericht te negeren.

en: <strong>Your WP e-Commerce data needs to be updated</strong>. You've upgraded from a previous version of the WP e-Commerce plugin, and your store needs updating.<br>You should <a href="%1s">update your database</a> for your store to continue working.
nl: <strong>Je WP e-Commerce gegevens moeten worden bijgewerkt</strong>. Je hebt een bijwerking uitgevoerd van een eerdere versie van de WP e-Commerce plugin, en je webshop moet bijgewerkt worden.<br>Je moet<a href="%1s">je database bijwerken</a>om de webshop goed te laten functioneren.

en: <strong>Store Settings</strong>: You have set 'users must register before checkout', for this to work you need to check 'Anyone can register' in your WordPress <a href="%1s">General Settings</a>.
nl: <strong>Webshop instellingen</strong>: je hebt 'gebruikers moeten registreren voor het afrekenen' ingeschakeld. Om dit te laten werken moet je controleren of de optie 'Iedereen kan registreren' in WordPress <a href="%1s">Algemene instellingen</a> is ingeschakeld.

en: It appears that there are no shipping quotes for the shipping information provided.  Please check the information and try again.
nl: Het lijkt er op dat er geen verzend opgaves aanwezig zijn voor de geleverde verzend informatie. Controleer de informatie en probeer opnieuw.

en: PayPal - The safer, easier way to pay online
nl: PayPal - De veilige, makkelijke manier om op internet te betalen

en: People who bought this item also bought
nl: Mensen die dit product kochten waren ook ge&iuml;nteresseerd in

en: Loading
nl: Laden

en: Updating
nl: Bezig met bijwerken

en: Go to Checkout
nl: Afrekenen

en: Continue Shopping
nl: Verder winkelen

en: Read the rest of this entry &raquo;
nl: Lees de rest van deze post»

en: Pages:
nl: Pagina's:

en: First Page
nl: Eerste Pagina

en: &laquo; First
nl: < Eerste

en: Previous Page
nl: Vorige pagina

en: &lt; Previous
nl: <Vorige

en: Page %s
nl: Pagina %s

en: Next Page
nl: Volgende pagina

en: Next &gt;
nl: Volgende >

en: Last Page
nl: Laatste pagina

en: Last &raquo;
nl: Laatste >

en:  from %s
nl: Vanaf %s

en: Avg. Customer Rating
nl: Gem. waardering

en: Your Rating
nl: Je waardering

en: Saved
nl: Opgeslagen

en: Save
nl: Opslaan

en: Old Price: %s
nl: Voormalige prijs: %s

en: Price: %s
nl: Prijs: %s

en: You save: %s
nl: Je bespaart: %s

en: WP e-Commerce
nl: WP E-Commerce

en: Sorry your transaction was not accepted due to insufficient funds <br /><a href="%1$s">Click here to go back to checkout page</a>.
nl: Helaas is de betaling niet geaccepteerd.<br /><a href="%1$s">Klik hier om terug te gaan naar het afrekenen</a>.

en: Sorry your transaction was not accepted.<br /><a href="%1$s">Click here to go back to checkout page</a>.
nl: Helaas is de betaling niet geaccepteerd.<br /><a href="%1$s">Klik hier om terug te gaan naar het afrekenen</a>.

en: It would appear either you are trying to hack into this account, or your session has expired.  Hoping for the latter.
nl: Het lijkt erop dat je probeert in te breken op dit account, of je sessie is verlopen. We hopen op het laatste.

en: First Name
nl: Voornaam

en: Please enter a valid name
nl: Vul een geldige naam in

en: Last Name
nl: Achternaam

en: Please enter a valid surname
nl: Vul een geldige achternaam in

en: Please enter a valid email address
nl: Vul een geldig e-mailadres in

en: Address 1
nl: Adres 1

en: Address 2
nl: Adres 2

en: Please enter a valid address
nl: Vul een geldig adres in

en: City
nl: Plaats

en: Please enter your town or city.
nl: Gelieve je woonplaats op te geven.

en: Please enter a valid phone number
nl: Vul een geldig telefoonnummer in

en: Please select your country from the list.
nl: Selecteer je land uit de lijst.

en: Please enter a valid <span class="wpsc_error_msg_field_name">%s</span>.
nl: Geef een geldige <span class="wpsc_error_msg_field_name">%s </span>.

en: Thanks, your changes have been saved.
nl: Bedankt, de wijzigingen zijn opgeslagen.

[ctx: Dropdown default on user log page]
en: Select an Option
nl: Een optie selecteren

en: Purchase History
nl: Verkoopoverzicht

en: Your Details
nl: Je gegevens

en: Your Downloads
nl: Je downloads

en: Order Status
nl: Bestelling status

en: Order Details
nl: Gegevens van de bestelling

en: Total Tax
nl: BTW Totaal

en: Final Total
nl: Eindtotaal

en: Customer Details
nl: Klantgegevens

en: Payment Method
nl: Betaal methode

en: Purchase #
nl: Verkoop #

en: Transaction Id
nl: Transactie Id

en: You have not purchased any downloadable products yet.
nl: Je hebt nog geen downloadbare producten gekocht.

en: File Names
nl: Bestandsnamen

en: Downloads Left
nl: Downloads over

en: Save Profile
nl: Profiel opslaan

en: No transactions for this month.
nl: Geen transacties voor deze maand.

en: There have not been any purchases yet.
nl: Er zijn nog geen verkopen gedaan.

en: Qty
nl: Aant.

en: %d item | %d items
nl[0]: %d product
nl[1]: %d producten

en: Subtotal:
nl: Subtotaal:

en: excluding discount, shipping and tax
nl: excl. korting, verzenden en BTW

en: Checkout
nl: Afrekenen

en: Empty Your Cart
nl: Winkelwagen leegmaken

en: Clear cart
nl: Winkelwagen leeg maken

en: Your shopping cart is empty
nl: Je winkelwagen is leeg

en: Visit Shop
nl: Bezoek de webshop

en: Visit the shop
nl: Bezoek de webshop

en: More Information&hellip;
nl: Meer Informatie&hellip;

en: No Image Available
nl: Geen Afbeelding Beschikbaar

en: No Image
nl: Geen afbeelding

en: More Details
nl: Meer gegevens

en: Product Options
nl: Product opties

en: Sorry, sold out!
nl: Helaas, uitverkocht!

en: Updating cart...
nl: Winkelwagen wordt bijgewerkt...

en: There are no products in this group.
nl: Er bevinden zich geen producten binnen deze groep.

en: Product not in stock
nl: Product niet op voorraad

en: This product has sold out.
nl: Dit product is uitverkocht.

en: Donation
nl: Donatie

en: Oops, there is nothing in your cart.
nl: Je winkelwagen is leeg.

en: Please visit our shop
nl: Bezoek onze webshop

en: Please review your order
nl: Controleer je bestelling

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Cost before shipping:
nl: Bedrag zonder verzending:

en: Coupon is not valid.
nl: Deze voucher is niet geldig.

en: Enter coupon code :
nl: Voucher code invoeren :

en: Calculate Shipping Price
nl: Kies het land van bestemming

en: Please specify shipping location below to calculate your shipping costs
nl: Kies hieronder een verzend locatie om de verzendkosten te berekenen

en: Calculate
nl: Bereken

en: You must sign in or register with us to continue with your purchase
nl: Je moet je aanmelden of inschrijven bij ons om verder te gaan met je aankoop

en: Sign in
nl: Log in

en: If you have bought from us before please sign in here to purchase
nl: Meld je hier aan indien je eerder iets bij ons hebt gekocht

en: Total Shipping:
nl: Verzendkosten Totaal:

en: Discount:
nl: Korting:

en: Total Price:
nl: Totaalbedrag:

en: Join up now
nl: Word nu lid

en: Username:
nl: Gebruikersnaam:

en: Password:
nl: Wachtwoord:

en: Signing up is free and easy! please fill out your details your registration will happen automatically as you checkout. Don't forget to use your details to login with next time!
nl: Aanmelden is gratis en gemakkelijk! Vul je gegevens in. Je aanmelding gebeurt automatisch bij het afrekenen. Vergeet niet om de volgende keer deze gegevens te gebruiken om in te loggen!

en: Same as billing address:
nl: Identiek aan factuuradres:

en: Your order will be shipped to the billing address
nl: Je bestelling zal bezorgd worden op het factuuradres

en: Enter your email address
nl: Vul je e-mail adres in

en: How did you find us
nl: Hoe heb je ons gevonden

en: Word of mouth
nl: Wat anderen vinden

en: Advertising
nl: Reclame

en: Existing Customer
nl: Bestaande koper

en: Payment Type
nl: Betaal methode

en: I agree to the <a class='thickbox' target='_blank' href='%s' class='termsandconds'>Terms and Conditions</a>
nl: Ik ga akkoord met de <a class='thickbox' target='_blank' href='%s' class='termsandconds'>Algemene Voorwaarden</a>

en: Purchase
nl: Kopen

en: Personalize Your Product
nl: Personaliseer je product

en: Complete this form to include a personalized message with your purchase.
nl: Gebruik dit formulier om een persoonlijk bericht aan dit product toe te voegen.

en: Upload a File
nl: Een bestand uploaden

en: Select a file from your computer to include with this purchase.
nl: Selecteer een bestand van je computer om toe te voegen aan deze aankoop.

en: You must be logged in to use this page. Please use the form below to login to your account.
nl: Je moet ingelogd zijn om deze pagina te gebruiken. Gebruik onderstaand formulier om op je account in te loggen.

en: Remember me
nl: Onthouden

en: Login &raquo;
nl: Log in &raquo;

en: Admin Menu
nl: Beheer menu

en: Title:
nl: Titel:

en: People come here to write new pages
nl: Men komt hier om nieuwe pagina's te schrijven

en: Add Pages
nl: Pagina Toevoegen

en: People come here to add products
nl: Men komt hier om nieuwe producten toe te voegen

en: Add Products
nl: Product Toevoegen

en: People come here to change themes and widgets settings
nl: Men komt hier om instellingen voor thema's en widgets te wijzigen

en: Presentation
nl: Presentatie

en: Product Grouping Widget
nl: Productgroepen widget

en: Show Categories
nl: Laat categorieën zien

en: (leave all unchecked if you want to display all)
nl: (niet selecteren als je alles wilt weergeven)

en:  Show N/A when No Image Available
nl: Geef N/A weer wanneer er geen afbeelding beschikbaar is

en: Width:
nl: Breedte:

en: Height:
nl: Hoogte:

en: Donations Widget
nl: Donaties Widget

en: Product Donations
nl: Donaties

en: Latest Products Widget
nl: Laatste producten widget

en: Latest Products
nl: Meest recente producten

en: Number of products to show:
nl: Aantal weer te geven producten:

en: Price Range Widget
nl: Prijsbereik Widget

en: Price Range
nl: Prijsbereik

[ctx: price range widget]
en: Over
nl: Hoger

[ctx: price range widget]
en: Under
nl: Lager

[ctx: price range widget]
en: Show All
nl: Toon alles

en: Shopping Cart Widget
nl: Winkelwagen Widget

en: Shopping Cart
nl: Winkelwagen

en: Loading...
nl: Laden...

en: Use Sliding Cart:
nl: Gebruik Sliding Cart:

en: Product Specials Widget
nl: Bijzondere Producten Widget

en: Product Specials
nl: Aanbiedingen

en: Show Description
nl: Bekijk omschrijving

en: Show Old Price
nl: Toon Voormalige Prijs

en: Show Discount
nl: Toon Korting

en: We currently have no items on special.
nl: Op dit moment hebben we geen producten in de aanbieding.

en: %d topic | %d topics
nl[0]: %d onderwerp
nl[1]: %d onderwerpen

en: You don't have permission to be doing that!
nl: Je hebt geen rechten om dat te doen!

en: Category
nl: Categorie

en: Products
nl: Producten

en: Premium Upgrades
nl: Premium bijwerkingen

en: Select Category:
nl: Categorie selecteren:

en: Select the category you would like to display with a Shortcode.
nl: Selecteer de categorie die je wilt weergeven met een Shortcode.

en: Number of products per Page:
nl: Aantal producten per pagina:

en: Select the number of products you would like to display per page.
nl: Selecteer het aantal producten dat je wilt weergeven per pagina.

en: Sale Products:
nl: Verkoopproducten:

en: Add ALL sale products
nl: Voeg ALLE verkoopproducten toe

en: This will add all your products you have on sale to the page
nl: Dit zal alle producten die je verkoopt toevoegen aan de pagina

en: Add sale products by category
nl: Voeg verkoopproducten toe op categorie

en: This will add all your products you have on sale from the selected category
nl: Hiermee worden alle producten van de geselecteerde categorie toegevoegd

en: Select Category
nl: Categorie selecteren

en: All Categories
nl: Alle categorieën

en: Number of Products
nl: Aantal producten

en: Number of Products to be displayed in the slider.
nl: Aantal producten om weer te geven in de slider.

en: You don't have the product slider installed, for a cool way to display your shop check out the <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Product Slider</a>
nl: Je hebt de product slider niet geïnstalleerd. Voor een coole manier om je webshop weer te geven, bekijk <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Product Slider</a>

en: Members and Capabilities
nl: Leden en mogelijkheden

en: <p> To create a preview on your restricted page put this shortcode at the top of your page. you can include html within this short code to display things like images
nl: <p>Plaats deze shortcode aan de bovenkant van je pagina om een voorbeeld te maken op je beveiligde pagina. Je kunt ook HTML gebruiken binnen deze shortcode om zaken weer te geven, zoals afbeeldingen.

en: [preview] Preview In Here [/preview]
nl: [preview] Hier vooraf bekijken [/preview]

en:  You don't have the Members and Capabilities plugin installed, to start managing your users and creating subscription for you site visit: <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Premium Upgrades</a>
nl: Je hebt de Leden en Rechten plugin niet geïnstalleerd. Om te starten met het beheren van je gebruikers en het creëren van een abonnement voor je website, bezoek: <a href="http://getshopped.org/extend/premium-upgrades/premium-upgrades/product-slider-2010/" target="_blank">Premium bijwerkingen</a>

en: Select a Product
nl: Een Product selecteren

en: No Product
nl: Geen product

en: Select the product you would like to create a shortcode for.
nl: Selecteer het product waar je een afkorting voor wilt creëren.

en: Shortcode:
nl: Afkorting:

en: Add a buy now button
nl: Een Nu Kopen knop toevoegen

en: This adds a paypal buy now button for the product selected, this will take your customer straight to PayPal.
nl: Dit voegt een PayPal Nu Kopen knop toe aan het geselecteerde product. Dit brengt je bezoekers rechtstreeks bij PayPal.

en: Add an add to cart button
nl: Voeg een Toevoegen knop toe

en: This adds an add to cart button for the product selected.
nl: Dit voegt een toevoegen aan winkelwagen knop toe aan het geselecteerde product.

en: Add product
nl: Product toevoegen

en: This will add the selected product to your page.
nl: Dit voegt het geselecteerde product toe aan je pagina.

en: Insert
nl: Toevoegen

en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: This Purchase has custom user content
nl: De Aankoop heeft aangepaste gebruikersinhoud

en: exclamation icon
nl: uitroepteken icon

en: You have no Variations added.
nl: Je hebt geen Variaties toegevoegd.

en: (no title)
nl: (Geen titel)

en: Unpublished
nl: Ongepubliceerd

en: Y/m/d
nl: J/m/d

en: Published
nl: Gepubliceerd

en: Missed schedule
nl: Gemist schema

en: Scheduled
nl: Ingepland

en: Last Modified
nl: Laatst gewijzigd

en: Edit &#8220;%s&#8221;
nl: Bewerken &#8220;%s&#8221;

en: Edit this product
nl: Dit product bewerken

en: Drag to a new position
nl: Sleep naar een nieuwe positie

en: Variant Download Files
nl: Variant download bestanden

en: Set Variant Tax
nl: Stel Variant BTW in

en: Set Variant Shipping
nl: Stel Variant Verzending in

en: No Tags
nl: Geen tags

en: %s pending
nl: %s in wachtrij

en: View
nl: Bekijken

en: Email Address
nl: E-mail adres

en: Street Address
nl: Straat Adres

en: Delivery Address
nl: Bezorg Adres

en: Delivery City
nl: Bezorg Stad

en: Delivery Country
nl: Bezorg Land

en: Text Area
nl: Tekstveld

en: Please backup your website before updating!
nl: Maak een backup van je website voordat je bijwerkt!

en: Before updating please backup your database and files in case anything goes wrong.
nl: Voordat je e-Commerce bijwerkt moet je een backup van de database en bestanden maken voor het geval dat er iets fout gaat.

[ctx: post type name]
en: Products
nl: Producten

[ctx: admin menu: add new product]
en: Add New
nl: Nieuwe toevoegen

en: Add New Product
nl: Nieuw product toevoegen

en: Edit Product
nl: Product bewerken

en: New Product
nl: Nieuw Product

en: View Product
nl: Product bekijken

en: Search Products
nl: Producten zoeken

en: No products found
nl: Geen producten gevonden

en: No products found in Trash
nl: Geen producten gevonden in prullenbak

en: Product Files
nl: Product Bestanden

en: Product File
nl: Product Bestand

en: Product Search Tags
nl: Product Zoek Tags

en: All Product Tags
nl: Alle producten tags

en: Edit Tag
nl: Tag bewerken

en: Update Tag
nl: Tag bijwerken

en: Add new Product Tag
nl: Toevoegen nieuwe product tag

en: New Product Tag Name
nl: Nieuwe product tag naam

[ctx: slug, part of url]
en: tagged
nl: Gemarkeerd

[ctx: taxonomy general name]
en: Product Categories
nl: Product categorieën

[ctx: taxonomy singular name]
en: Product Category
nl: Product categorie

en: Search Product Categories
nl: Zoek product categorieën

en: All Product Categories
nl: Alle product categorieën

en: Parent Product Category
nl: Bovenliggende product categorie

en: Parent Product Category:
nl: Bovenliggende product categorie:

en: Edit Product Category
nl: Product categorie bewerken

en: Update Product Category
nl: Product categorie bijwerken

en: Add New Product Category
nl: Voeg nieuwe product categorie toe

en: New Product Category Name
nl: Nieuwe product categorie naam

[ctx: taxonomy general name]
en: Categories
nl: Categorieën

[ctx: taxonomy general name]
en: Variations
nl: Variaties

[ctx: taxonomy singular name]
en: Variation
nl: Variatie

en: Search Variations
nl: Zoek Variaties

en: All Variations
nl: Alle Variaties

en: Parent Variation
nl: Hoofd Variatie

en: Parent Variations:
nl: Hoofd Variaties:

en: Edit Variation
nl: Variatie bewerken

en: Update Variation
nl: Variatie bijwerken

en: Add New Variation
nl: Nieuwe Variatie Toevoegen

en: New Variation Name
nl: Nieuwe Naam Variatie

en: Product updated. <a href="%s">View product</a>
nl: Product bijgewerkt. <a href="%s">Product bekijken</a>

en: Custom field updated.
nl: Invoerveld bijgewerkt.

en: Custom field deleted.
nl: Invoerveld verwijderd.

en: Product updated.
nl: Product bijgewerkt.

note: translators: %s: date and time of the revision
en: Product restored to revision from %s
nl: Product hersteld naar revisie van %s

en: Product published. <a href="%s">View product</a>
nl: Product gepubliceerd. <a href="%s">Product bekijken</a>

en: Product saved.
nl: Product opgeslagen.

en: Product submitted. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
nl: Product verzonden. <a target="_blank" href="%s">Product bekijken</a>

en: Product scheduled for: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Preview product</a>
nl: Product gepland voor: <strong>%1$s</strong>. <a target="_blank" href="%2$s">Concept bekijken</a>

note: translators: Publish box date format, see http:php.net/date
en: M j, Y @ G:i
nl: j M Y @ G:i

en: Product draft updated. <a target="_blank" href="%s">Preview product</a>
nl: Concept bijgewerkt. <a target="_blank" href="%s">Concept bekijken</a>

en: Invalid customer ID
nl: Ongeldig klant ID

en: Thank you for purchasing with %shop_name%, any items to be shipped will be processed as soon as possible, any items that can be downloaded can be downloaded using the links on this page. All prices include tax and postage and packaging where applicable.
    You ordered these items:
    %product_list%%total_shipping%%total_price%
nl: Dank voor je aankoop bij %shop_name%, alle producten zullen zo spoedig mogelijk worden verzonden, alle downloadproducten kunnen worden gedownload via de links op deze pagina. Alle prijzen zijn inclusief BTW en verzendkosten.
    Je hebt de volgende producten besteld:
    %product_list%%total_shipping%%total_price%

en: Products Page
nl: Productpagina

en: Transaction Results
nl: Transactieresultaten

en: Product Category
nl: Productcategorie

en: This is a description
nl: Dit is een omschrijving

en: Your billing/contact details
nl: Je factuurgegevens / contactgegevens

en: Postal Code
nl: Postcode

en: Invalid Image parameters
nl: Onjuiste afbeelding parameters

en: This download is no longer valid, Please contact the site administrator for more information.
nl: Deze download is niet langer beschikbaar. Neem contact op met de beheerder voor meer informatie.

en: Invalid file ID.
nl: Ongeldig bestand ID

en: Sorry something has gone wrong with your download!
nl: Helaas, er is iets misgegaan met de download!

en: Please select
nl: Selecteren

en: Tax Included
nl: Inclusief BTW

en: Some of your cart items are targeted specifically to certain markets. As a result, you can only select those countries as your shipping destination.
nl: Sommige van de producten in je winkelwagen zijn specifiek gericht op bepaalde markten. Als gevolg daarvan kun je alleen die landen selecteren als verzend bestemming.

en: It appears that some products in your cart have conflicting target market restrictions. As a result, there is no common destination country where your cart items can be shipped to. Please contact the site administrator for more information.
nl: Het lijkt er op dat sommige producten in je winkelwagen conflicterende doelmarkt beperkingen hebben. Als gevolg daarvan is er geen beschikbaar verzend land waar je producten heen verstuurd kunnen worden. Neem contact met de beheerder op voor meer informatie.

[ctx: Dropdown default when called within checkout class]
en: Select an Option
nl: Een optie selecteren

en: Please enter a valid card number.
nl: Voer een geldig kaartnummer in.

en: Please enter a valid expiry date.
nl: Voer een geldige vervaldatum in.

en: Please enter a valid CVV.
nl: Voer een geldige CVV in.

note: translators: This string will mark the legacy isocode "UK" and "TP" in the country selection dropdown as "legacy"
en: %s (legacy)
nl: %s (van oudsher)

en: unable to connect to currency conversion service
nl: verbinding maken met de munteenheid conversie service mislukt

[ctx: Digital download UI]
en: Title
nl: Titel

[ctx: Digital download UI]
en: Size
nl: Grootte

[ctx: Digital download UI]
en: File Type
nl: Bestandstype

[ctx: Digital download UI]
en: Trash
nl: Prullenbak

[ctx: Digital download UI]
en: Preview
nl: Voorbeeld

en: Remote file sizes cannot be calculated
nl: Bestandsgroottes van bestanden op een andere locatie kunnen niet berekend worden

[ctx: Digital download row UI]
en: Delete
nl: Verwijderen

[ctx: Digital download row UI]
en: Download
nl: Downloaden

en: There are no files attached to this product. Upload a new file or select from other product files.
nl: Er zijn geen bestanden gekoppeld aan dit product. Upload een nieuw bestand of selecteer een ander productbestand.

en: Choose a downloadable file for this variation
nl: Een downloadbaar bestand voor deze variatie selecteren

en: <strong>ERROR</strong>: Please enter a username.
nl: <strong>FOUT</strong>: Vul een gebruikersnaam in.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is invalid.  Please enter a valid username.
nl: <strong>FOUT</strong>: Deze gebruikersnaam is ongeldig. Vul een geldige gebruikersnaam in.

en: <strong>ERROR</strong>: This username is already registered, please choose another one.
nl: <strong>FOUT</strong>: Deze gebruikersnaam bestaat al, kies een andere.

en: <strong>ERROR</strong>: Please type your e-mail address.
nl: <strong>FOUT</strong>: Vul je e-mail adres in.

en: <strong>ERROR</strong>: The email address isn&#8217;t correct.
nl: <strong>FOUT</strong>: Het e-mail adres is onjuist.

en: <strong>ERROR</strong>: This email is already registered, please choose another one.
nl: <strong>FOUT</strong>: Dit e-mail adres is al geregistreerd, kies een andere.

en: <strong>ERROR</strong>: Couldn&#8217;t register you... please contact the <a href="mailto:%s">webmaster</a> !
nl: <strong>FOUT</strong>: Er is iets fout gegaan bij de registratie. Neem contact op met de <a href="mailto:%s">webmaster</a> !

en: Please refrain from uploading images larger than <strong>%d x %d</strong> pixels
nl: Gelieve geen afbeeldingen te uploaden groter dan <strong>%d x %d</strong> pixels

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since WP e-Commerce version %2$s! Use %3$s instead.
nl: %1$s is <strong>verouderd</strong> sinds WP e-Commerce versie %2$s! Gebruik in plaats daarvan %3$s.

en: %1$s is <strong>deprecated</strong> since WP e-Commerce version %2$s with no alternative available.
nl: %1$s is <strong>verouderd</strong> sinds WP e-Commerce versie %2$s zonder dat er een alternatief is.

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since WP e-Commerce version %2$s! %3$s
nl: %1$s was aangeroepen met een argument dat <strong>verouderd</strong> is sinds WP e-Commerce versie %2$s! %3$s

en: %1$s was called with an argument that is <strong>deprecated</strong> since WP e-Commerce version %2$s with no alternative available.
nl: %1$s was aangeroepen met een argument dat <strong>verouderd</strong> is sinds WP e-Commerce versie %2$s zonder dat er een alternatief beschikbaar is.

en: (This message was added in WP e-Commerce version %s.)
nl: (Dit bericht was toegevoegd in WP e-Commerce versie %s.)

en: Please see <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> for more information.
nl: Lees <a href="http://codex.wordpress.org/Debugging_in_WordPress">Debugging in WordPress</a> voor meer informatie.

en: %1$s was called <strong>incorrectly</strong>. %2$s %3$s
nl: %1$s was <strong>incorrect</strong> aangeroepen. %2$s %3$s

en: The product "%s" is out of stock.
nl: Het product "%s" is niet op voorraad.

en: The product "%s" is out of stock and has been unpublished.
nl: Het product "%s" is niet meer op voorraad en staat niet meer gebupliceerd.

en: %s is out of stock
nl: %s is niet op voorraad

en: This product has no available stock
nl: Dit product heeft geen voorraad beschikbaar.

en: One or more of this products variations are out of stock.
nl: Eén of meer van deze productvariaties zijn niet op voorraad

en:  does not support products without a weight set. Please either disable shipping for this product or give it a weight
nl:  ondersteunt geen verzending als het gewicht onbekend is. Voer het gewicht in of schakel verzending uit voor dit product.

[ctx: XML Feed Title]
en: %s Products
nl: %s Producten

[ctx: XML Feed Description]
en: This is the WP e-Commerce Product List RSS feed
nl: Dit is de WP e-Commerce Product Lijst feed

[ctx: XML Feed Generator]
en: WP e-Commerce Plugin
nl: WP E-Commerce Plugin

en: Purchase # %s
nl: Kopen # %s

en: Total Tax: %s
nl: BTW Totaal: %s

en: Total Shipping: %s
nl: Totaal Verzendkosten: %s

en: Total: %s
nl: Totaal: %s

en: Discount Amount: %s (%s)
nl: Kortingsbedrag: %s (%s)

[ctx: purchase log notification table heading]
en: Name
nl: Naam

[ctx: purchase log notification table heading]
en: Price
nl: Prijs

[ctx: purchase log notification table heading]
en: Quantity
nl: Aantal

[ctx: purchase log notification table heading]
en: Item Total
nl: Product Totaal

en: Additional Details
nl: Extra Gegevens

en: Customization for %s
nl: Aanpassing voor %s

en: Downloadable items
nl: Downloadbare producten

en: Thank you, your purchase is pending. You will be sent an email once the order clears.
nl: Bedankt, de bestelling is in behandeling. Je ontvangt een e-mail zodra de bestelling verwerkt is.

en: Purchase Receipt
nl: Kwitantie

en: Order Pending: Payment Required
nl: Bestelling in behandeling: betaling vereist

en: Other Details
nl: Gegevens van de bestelling

en: Transaction Details
nl: Transactieresultaten

en: Transaction ID
nl: Transactie ID

en: Discount Value
nl: Korting

en: Subtotal
nl: Subtotaal

en: Shipping Method
nl: Verzendingswijze

en: Shipping Option
nl: Verzendopties

en: Items
nl: Producten

en: Transaction Report
nl: Transactieresultaten

en: Release downloads locked to this IP address %s
nl: Aan dit IP adres gekoppelde downloads vrijgeven %s

en: Thanks, the purchase log record has been deleted
nl: Bedankt, het verkoop log is verwijderd

en: Visit upgrade homepage
nl: Bezoek bijwerk homepage

en: Visit author homepage
nl: Bezoek de homepage van de auteur

en: -- Please Select --
nl: -- Selecteren --

en: Invalid Taxonomy
nl: Ongeldige Taxonomie

en: Merchant ID
nl: Handelaar ID

en: Merchant Key
nl: Handelaar Sleutel

en: Production
nl: Productie

en: Select your currency
nl: Je munteenheid selecteren

en: Select Shipping Countries
nl: Selecteer landen van Verzending

en: Set Shipping Options
nl: Verzend Opties

en: Set Shipping Countries
nl: Stel Landen van Verzending in

en: Button Styles
nl: Knop Opmaak

en: Size
nl: Grootte

en: Background:
nl: Achtergrond:

en: Transparent
nl: Transparant

en: White
nl: Wit

en: API version
nl: API versie

en: For more help configuring Google Checkout, please read our documentation <a href='%s'>here</a>
nl: Voor meer hulp bij het configureren van Google Checkout, lees onze documentatie <a href='%s'>hier</a>

en: This should be set to your product ID that has been set up in the ChronoPay client interface. This is the ChronoPay product that all purchases will be processed against. The cost will be changed depending on the grand total of the users cart.
nl: Dit moet ingesteld staan op de product ID die ingesteld is in de ChronoPay client interface. Dit is het ChronoPay product waar alle aankopen tegen verwerkt worden. De kosten zullen veranderen afhankelijk van het algemene totaal van de winkelwagen van de klant.

en: This is not important and is usually set to the name of the web shop. It is displayed on the ChronoPay secure processing page.
nl: Dit is niet belangrijk en is gewoonlijk ingesteld op de naam van de webshop. Het wordt weergegeven op de beveiligde verwerkingspagina van ChronoPay.

en: Accepted Currency
nl: Geaccepteerde munteenheid

en: USD - U.S. Dollar
nl: US Dollar

en: EUR - Euros
nl: EUR - Euro's

en: The currency code that ChronoPay will process the payment in. All products must be set up in this currency.
nl: De munteenheid code waarin ChronoPay de betaling zal verwerken. Alle producten moeten deze munteenheid gebruiken.

en: Language
nl: Taal

en: The language that the ChronoPay secure processing page will be displayed in.
nl: De taal waarin de ChronoPay beveiligde verwerkingspagina in wordt getoond.

en: Processing URL
nl: Verwerkings URL

en: URL of the secure payment page customers are sent to for payment processing. If unsure leave at default setting.
nl: URL van de beveiligde betaal pagina waar klanten heen gestuurd worden voor betalings verwerking. Bij twijfel gebruik de standaard instelling.

en: Return URL
nl: Retour URL

en: Security Key
nl: Beveiligings Sleutel

en: A bit of security... This is a keyword that is used to ensure transaction approval calls from ChronoPay to this application are real and were instigated from this server.  Enter a unique word into this field.
nl: Wat beveiliging... Dit is een sleutelwoord dat wordt gebruikt om zeker te weten dat transactie goedkeurings aanroepen van ChronoPay naar deze applicatie echt zijn en werden gestart vanaf deze server. Voer een uniek woord in in dit veld.

en: Debug Mode
nl: Debug Modus

en: Debug mode is used to write HTTP communications between the ChronoPay server and your host to a log file.  This should only be activated for testing!
nl: Debug modus wordt gebruikt om HTTP communicatie tussen de ChronoPay server en jouw host te loggen naar een log bestand. Dit mag alleen aan staan bij testen!

en: Forms Sent to Gateway
nl: Formulieren Verzonden naar Betaal methode

en: First Name Field
nl: Voornaam

en: Last Name Field
nl: Achternaam

en: Address Field
nl: Adres

en: City Field
nl: Stad Veld

en: State Field
nl: Provincie

en: Postal/ZIP Code Field
nl: Postcode Veld

en: Country Field
nl: Land Veld

en: For more help configuring Chronopay, read our documentation <a href="%s">here</a>
nl: Voor meer ondersteuning bij het instellen van Chronopay, lees onze documentatie <a href="%s">hier</a>

en: Google Shipping Country
nl: Google land van verzending

en: API Username
nl: API Gebruikersnaam

en: API Password
nl: API wachtwoord

en: API Signature
nl: API handtekening

en: Sandbox (For testing)
nl: Sandbox (Voor het uitproberen)

en: Only use the sandbox server if you have a sandbox account with PayPal you can find out more about this <a href='%s'>here</a>
nl: Gebruik alleen de sandbox server wanneer je een sandbox account hebt bij PayPal. Je kunt meer hierover <a href='%s'>hier</a> vinden

en: IPN (instant payment notification) will automatically update your sales logs to 'Accepted payment' when a customers payment is successful. For IPN to work you also need to have IPN turned on in your Paypal settings. If it is not turned on, the sales sill remain as 'Order Pending' status until manually changed. It is highly recommend using IPN, especially if you are selling digital products.
nl: IPN (instant betalings notificatie) zal automatisch je verkoop logs bijwerken naar "Betaling geaccepteerd" wanneer de betaling van de klant succesvol is. Om IPN goed te laten werken moet IPN aanstaan in je PayPal instellingen. Staat het niet aan, dan blijft de verkoop staan als 'Bestelling in behandeling' totdat hij handmatig aangepast wordt. Het wordt aangeraden IPN te gebruiken, vooral wanneer je digitale producten verkoopt.

en: Currency Converter
nl: Wisselkoers Berekening

en: Your website is using a currency not accepted by PayPal, select an accepted currency using the drop down menu bellow. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will convert the currency and send the order through to PayPal using the currency you choose below.
nl: Je website gebruikt een munteenheid die niet wordt geaccepteerd door Paypal. Selecteer een geaccepteerde munteenheid in het dropdown menu hieronder. Klanten op je website betalen nog steeds in de lokale munteenheid maar het bedrag zal worden geconverteerd en verwerkt door Paypal in de hieronder geselecteerde munteenheid.

en: Convert to
nl: Converteer naar

en: For more help configuring Paypal Express, please read our documentation <a href='%s'>here</a>
nl: Voor meer ondersteuning bij het instellen van Paypal Express, lees onze documentatie <a href='%s'>hier</a>

en: The PayPal API has returned an error!
nl: De PayPal API geeft een fout!

en: Error Number:
nl: Fout nummer:

en: Short Message:
nl: Kort bericht:

en: Long Message:
nl: Lang bericht:

[ctx: paypal express cancel header]
en: <h4>TRANSACTION CANCELED</h4>
nl: <h4>TRANSACTIE AFGEBROKEN</h4>

en: Order Total:
nl: Totaal Bestelling:

en: Shipping Address:
nl: Verzendadres:

en: Street 1:
nl: Straat 1:

en: Street 2:
nl: Straat 2:

en: City:
nl: Plaats:

en: State:
nl: Staat:

en: Postal code:
nl: Postcode:

en: Country:
nl: Land:

en: Confirm Payment
nl: Bevestig betaling

[ctx: PayPal Pro Item Name for Discounts]
en: Coupon / Discount
nl: Voucher / Korting

en: There was a problem connecting to the payment gateway.
nl: Er is een probleem met de connectie naar de betalingsmethode

en: There is a problem with your PayPal account configuration, please contact PayPal for further information.
nl: Er is een probleem met de configuratie van je PayPal account. Contacteer PayPal voor verdere informatie.

en: API Username:
nl: API gebruikersnaam:

en: API Password:
nl: API Wachtwoord:

en: API Signature:
nl: API Handtekening:

en: Test Mode Enabled:
nl: Test Modus Aan:

en: Test Mode Enabled
nl: Test modus aan

en: Only enable test mode if you have a sandbox account with PayPal you can find out more about this <a href='%s'>here</a>
nl: Zet test modus alleen aan wanneer je een sandbox account hebt bij PayPal. Lees meer hier over <a href='%s'>hier</a>

en: Your website is using a currency not accepted by PayPal, select an accepted currency using the drop down menu below. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will convert the currency and send the order through to PayPal using the currency you choose below.
nl: Je website gebruikt een munteenheid die niet wordt geaccepteerd door Paypal. Selecteer een geaccepteerde munteenheid in het dropdown menu hieronder. Klanten op je website betalen nog steeds in de lokale munteenheid maar het bedrag zal worden geconverteerd en verwerkt door Paypal in de hieronder geselecteerde munteenheid.

en: For more help configuring Paypal Pro, please read our documentation <a href='%s'>here</a>
nl: Voor meer ondersteuning bij het instellen van Paypal Pro, lees onze documentatie <a href='%s'>hier</a>

en: Credit Card Number *
nl: Creditcardnummer *

en: Credit Card Expiry *
nl: Creditcard verloopdatum*

en: Card Type *
nl: Type kaart *

en: Discover
nl: Ontdek

en: Your Shopping Cart
nl: Je Winkelwagen

en: Test the URL here
nl: Test de URL hier

en: This is your PayPal email address.
nl: Vul je Paypal e-mail adres in.

en: Account Type:
nl: Account Type

en: If you have a PayPal developers Sandbox account please use Sandbox mode, if you just have a standard PayPal account then you will want to use Live mode.
nl: Als je een PayPal ontwikkelaars Sandbox account hebt gebruik dan Sandbox modus. Als je een gewoon PayPal account hebt dan wil je Live modus gebruiken.

en: Send shipping details
nl: Verzendgegevens

en: Note: If your checkout page does not have a shipping details section, or if you don't want to send Paypal shipping information. You should change Send shipping details option to No.
nl: Opmerking: als de afreken pagina geen verzend gegevens deel heeft, of je wilt PayPal geen verzend gegevens sturen, dan moet je de Zend verzend gegevens optie op Nee zetten.

en: Address Override:
nl: Bezorgadres:

en: This setting affects your PayPal purchase log. If your customers already have a PayPal account PayPal will try to populate your PayPal Purchase Log with their PayPal address. This setting tries to replace the address in the PayPal purchase log with the Address customers enter on your Checkout page.
nl: Deze instellingen hebben invloed op je PayPal verkoop log. Als je klanten al een PayPal account hebben dan zal PayPal proberen je PayPal verkoop log te vullen met hun PayPal adres. Deze instelling vervangt het adres in de PayPal verkoop log met het adres dat klanten invullen op hun Afreken pagina.

en: Your website uses <strong>%s</strong>. This currency is not supported by PayPal, please  select a currency using the drop down menu below. Buyers on your site will still pay in your local currency however we will send the order through to Paypal using the currency you choose below.
nl: Je website maakt gebruik van <strong>%s</strong>. Deze munteenheid wordt niet ondersteund door PayPal, selecteer een andere munteenheid met behulp van het dropdown menu hieronder. Klanten op je website zullen nog steeds in je lokale munteenheid betalen echter wij zullen de bestelling doorsturen naar Paypal met behulp van de munteenheid die je hieronder kunt kiezen.

en: Select Currency:
nl: Munteenheid selecteren:

en: Postal / ZIP Code Field
nl: Postcode

en: For more help configuring Paypal Standard, please read our documentation <a href='%s'>here</a>
nl: Voor meer ondersteuning bij het instellen van Paypal Standard, lees onze documentatie <a href='%s'>hier</a>

en: Test Gateway
nl: Test betaal methode

en: Payment Instructions
nl: Betaal Instructies

en: Enter the payment instructions that you wish to display to your customers when they make a purchase
nl: Voer hier de betalingsinstructies in die aan de klant getoond moeten worden wanneer een bestelling succesvol afgerond is

en: For example, this is where you the Shop Owner might enter your bank account details or address so that your customer can make their manual payment.
nl: Dit is de uitgelezen plek voor bank en adresgegevens zodat een handmatige betaling per bank uitgevoerd kan worden.

en: Standard Parcel Post
nl: Standaard Pakket Post

en: Express Post
nl: Express verzending

en: Air Mail
nl: Luchtpost

en: Sea Mail
nl: Zeepost

en: Express Courier International
nl: Express verzending internationaal

en: Express Post International
nl: Express verzending internationaal

en: This shipping module only works if the base country in settings, region is set to Australia.
nl: Deze verzendkosten module werkt alleen als het basisland in de Instellingen, "Regio" is ingesteld op Australië.

en: You must set your base postcode above before this shipping module will work.
nl: Je moet de postcode van je vestiging hierboven invoeren voordat deze verzendmodule zal werken.

en: Select the Australia Post services that you want to offer during checkout:
nl: Selecteer de Australie Post services die je wilt aanbieden tijdens het afrekenen:

en: Notes:
nl: Opmerkingen:

en: 1. The actual services quoted to the customer during checkout will depend on the destination country. Not all methods are available to all destinations.
nl: 1. De werkelijke diensten die aan de klant worden berekend tijdens het afrekenen zullen afhangen van het land van bestemming. Niet alle methodes zijn beschikbaar voor alle bestemmingen.

en: 2. Each product must have a valid weight configured. When editing a product, use the weight field.
nl: 2. Er moet van elk product een geldig gewicht worden ingevoerd. Gebruik het gewichtveld bij het wijzigen van een product.

en: 3. To ensure accurate quotes, each product must valid dimensions configured. When editing a product, use the height, width and length fields.
nl: Om zeker te zijn van geldige bedragen, moet er van elk product een geldig formaat worden ingevoerd. Gebruik de hoogte, breedte en lengte velden bij het bewerken van een product.

en: 4. The combined dimensions are estimated by calculating the volume of each item, and then calculating the cubed root of the overall order volume which becomes width, length and height.
nl: 4. De uiteindelijke afmetingen worden geschat door het aantal van elk product te berekenen en vervolgens de inhoudsafmetingen uit de gehele order te berekenen, dat bepaald wordt door de breedte, lengte en hoogte uit de samengestelde producten.

en: 5. If no product dimensions are defined, then default package dimensions of 100mm x 100mm x 100mm will be used.
nl: 5. Als er geen afmetingen zijn gedefinieerd, zal als standaard pakketafmeting 100mm x 100mm x 100mm worden gebruikt.

en: %1$s (estimated delivery time: %2$d business day) | %1$s (estimated delivery time: %2$d business days)
nl[0]: %1$s (geschatte levertijd:%2$d werkdagen)
nl[1]: %1$s (geschatte levertijd:%2$d werkdag)

en: Flat Rate
nl: Vast Tarief

en: South Island
nl: Zuidereiland

en: North Island
nl: Noordereiland

en: All 50 States
nl: Alle 50 Staten

en: North America
nl: Noord-Amerika

en: South America
nl: Zuid-Amerika

en: Asia and Pacific
nl: Azie en de Grote Oceaan

en: Europe
nl: Europa

en: Africa
nl: Afrika

en: If you do not wish to ship to a particular region, leave the field blank. To offer free shipping to a region, enter 0.
nl: Laat het veld leeg als je niet wilt verzenden naar een bepaalde regio. Vul een 0 in om gratis verzending naar een regio mogelijk te maken.

en: Local Shipping
nl: Verzendkosten Nationaal

en: Session expired. Try refreshing your Shipping Settings page.
nl: Sessie verlopen. Probeer de Verzenden Pagina te verversen.

[ctx: shipwire shipping method]
en: Ground
nl: Grond

[ctx: shipwire shipping method]
en: One-Day Shipping
nl: Verzending binnen 1 dag

[ctx: shipwire shipping method]
en: Two-Day Shipping
nl: Verzending binnen 2 dagen

[ctx: shipwire shipping method]
en: Standard Shipping
nl: Standaard verzending

[ctx: shipwire shipping method]
en: Freight Shipping
nl: Vracht Verzending

[ctx: shipwire shipping method]
en: Economy Shipping
nl: Budget verzending

[ctx: shipwire shipping method]
en: Plus Shipping
nl: Plus verzending

[ctx: shipwire shipping method]
en: Premium Shipping
nl: Premium verzending

[ctx: Shipwire settings form]
en: There are no settings for this form.
nl: Er zijn geen instellingen voor dit fomulier.

[ctx: Shipwire settings form]
en: <em>It simply works.</em>
nl: <em>Het werkt gewoon.</em>

[ctx: Shipwire settings form]
en: Be sure to enter your username and password (above).
nl: Voer je gebruikersnaam en wachtwoord in (hierboven).

[ctx: Shipwire settings form]
en: Be sure to read <a href="%s">the documentation</a>, there are some pretty important things to note.
nl: Lees <a href="%s">de documentatie</a>, er zijn enkele behoorlijk belangrijke dingen te lezen.

en: Table Rate
nl: Staffelkorting

en: Delete Layer
nl: Laag Verwijderen

en: Add Layer
nl: Nieuwe laag

en: Shipping Price
nl: Verzendkosten

en: Daily Pickup
nl: Dagelijks ophalen

en: Customer Counter
nl: Klanten Teller

en: One Time Pickup
nl: Eenmalig ophalen

en: Air Service Center
nl: Air Service Centrum

en: Suggested Retail Rates (Advanced Config)
nl: Aanbevolen Winkel Prijzen (Geavanceerde instellingen)

en: Daily Pickup, with UPS Account
nl: Dagelijks ophalen, met UPS account

en: No Daily Pickup, with No or Other Account
nl: Geen dagelijks ophalen, met Geen of een Ander account

en: Retail Outlet (Only US origin shipments)
nl: Winkel Outlet (Alleen VS verzonden verzendingen)

en: Next Day Air Early AM
nl: Volgende Dag Luchtpost Vroeg AM

en: Next Day Air
nl: Volgende Dag Luchtpost

en: Next Day Air Saver
nl: Volgende Dag Luchtpost Korting

en: 2nd Day Air AM
nl: 2e Dag Luchtpost AM

en: 2nd Day Air
nl: 2e Dag Luchtpost

en: 3 Day Select
nl: 3 Dagen Selectie

en: Ground
nl: Grond

en: Standard
nl: Standaard

en: Saver
nl: Korting

en: UPS Today Express Saver
nl: UPS Today Express Korting

en: UPS Letter
nl: UPS Brief

en: Your Packaging
nl: Je verpakking

en: UPS Tube
nl: UPS Koker

en: UPS Express Box - Small
nl: UPS Express Box - Klein

en: UPS Express Box - Large
nl: UPS Express Box - Groot

en: Destination Type
nl: Type bestemming

en: Residential Address
nl: Thuis adres

en: Commercial Address
nl: Zakelijk adres

en: Dropoff Type
nl: Type kosten voor het achterlaten

en: Customer Type
nl: Type klant

en: Packaging
nl: Verpakking

en: Use Testing Environment
nl: Testomgeving gebruiken

en: Show UPS negotiated rates
nl: Toon UPS onderhandelde tarieven

en: Insure shipment against cart total
nl: Verzekering van verzending over je winkelwagen totaal

en: Singular Shipping
nl: Enkele Verzending

en: Rate each quantity of items in a cart as its own package using dimensions on product
nl: Beoordeel elke hoeveelheid producten in een winkelwagentje als een op zichzelfstaand pakket, gebruikmakend van de afmetingen van het product

en: Note: All services used if no services selected
nl: Opmerking: Alle diensten die worden gebruikt als er geen diensten geselecteerd zijn

en: My UPS
nl: Mijn UPS

en: Account Number
nl: Account nummer

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Don't have an API login/ID? <a href='%s' target='_blank'>Sign up for My UPS</a>
nl: Geen API login/ID? <a href='%s' target='_blank'>Schrijf je in voor My UPS</a>

en: * For Negotiated rates, you must enter a UPS account number and select "Show UPS negotiated rates"
nl: * Voor onderhandelde tarieven, moet je een UPS-account invoeren en "Toon UPS onderhandelde tarieven"  selecteren

en: For more help configuring UPS, please <a href='%s'>read our documentation</a>
nl: Voor meer hulp bij het configureren van UPS, lees <a href='%s'>onze documentatie</a>

en: Parcel Post
nl: Standaard Pakket Post

en: First Class
nl: Eerste Klas post type

en: Priority Mail
nl: Luchtpost

en: Express Mail
nl: Express Verzending

en: USPS ID
nl: USPS iD

en: Don't have a USPS API account? <a href='%s' target='_blank'>Register for USPS Web Tools</a>
nl: Je hebt geen USPS API account? <a href='%s' target='_blank'>Registreer voor USPS Web Tools</a>

en: Make sure your account has been activated with USPS - if you're unsure if this applies to you then please check with USPS
nl: Controleer of je account geactiveerd is door USPS - bij twijfel neem contact op met USPS

en: Use Test Server
nl: Gebruik testserver

en: Advanced Rates
nl: Geavanceerde Tarieven

en: This setting will provide rates based on the dimensions from each item in your cart
nl: Deze instelling zal de tarieven geven gebaseerd op de afmetingen van elk product in je winkelwagen

en: Select Services
nl: Diensten selecteren

en: Package
nl: Pakket

en: Envelope
nl: Envelop

en: Postcards or aerogrammes
nl: Briefkaart of luchtbrief

en: Matter for the Blind
nl: Belangrijk voor blinden

en: International Package Type
nl: Internationaal pakket type

en: Parcel
nl: Pakket

en: Letter
nl: UPS Brief

en: Flat
nl: Plat

en: Postcard
nl: Briefkaart

en: First Class Mail Type
nl: Eerste klas post type

en: Note: Only used for First Class service rates if selected
nl: Opmerking: Wanneer geselecteerd, alleen gebruikt voor Eerste klas service tarieven

en: Weight Rate
nl: Prijs per Gewicht

en:  lbs and above
nl:  pond en hoger

en: You must enter the weight here in pounds, regardless of what you used on your products
nl: Je moet de gewichten hier invoeren in ponden, onafhankelijk van wat je gebruikte voor je producten

en: Total Weight
nl: Totaalgewicht

en: in pounds
nl: in ponden

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: No Tax Bands Setup. Set Tax Bands up in <a href="%s">Settings &gt; Taxes</a>
nl: Geen BTW regels ingesteld. Stel BTW regels in <a href="%s">Instellingen &gt; BTW</a>

en: Taxes are not enabled. See <a href="%s">Settings &gt; Taxes</a>
nl: BTW is niet ingeschakeld. Zie <a href="%s">Instellingen &gt; BTW</a>

en: All Markets
nl: Alle markten

en: Apply to Shipping
nl: Pas toe op verzending

en: Mauritania
nl: Mauritië

en: Mauritanian Ouguiya
nl: Mauritiaanse rupee

en: Martinique (French)
nl: Martinique (Frans)

en: Marshall Islands
nl: Marshall Eilanden

en: CFA Franc BCEAO
nl: CFA Frank BCEAO

en: Maldives
nl: Maldiven

en: Maldive Rufiyaa
nl: Maldivische Rufiyaa

en: Malaysia
nl: Maleisië

en: Malaysian Ringgit
nl: Maleise ringgit

en: Malawi Kwacha
nl: Malawiaanse kwacha

en: Macau Pataca
nl: Macause pataca

en: Macedonia
nl: Macedonië

en: Denar
nl: Dinar

en: Luxembourg
nl: Luxemburg

en: Lithuania
nl: Litouwen

en: Lithuanian Litas
nl: Litouwse Litas

en: Swiss Franc
nl: Zwitsere frank

en: Libya
nl: Libië

en: Libyan Dinar
nl: Libische Dinar

en: Liberia
nl: Liberië

en: Liberian Dollar
nl: Liberiaanse dollar

en: Lesotho Loti
nl: Lesotho rand

en: Lebanon
nl: Libanon

en: Lebanese Pound
nl: Libanese Pond

en: Latvia
nl: Letland

en: Latvian Lats
nl: Letse lats

en: Kuwait
nl: Koeweit

en: Kuwaiti Dinar
nl: Koeweitse Dinar

en: Korea, South
nl: Zuid Korea

en: Korean Won
nl: Zuid-Koreaanse won

en: Korea, North
nl: Noord-Korea

en: North Korean Won
nl: Noord-Koreaanse won

en: Australian Dollar
nl: Australische dollar

en: Kenya
nl: Kenia

en: Kenyan Shilling
nl: Keniaanse Shilling

en: Kazakhstan
nl: Kazachstan

en: Kazakhstan Tenge
nl: Kazachstaanse tenge

en: Jordan
nl: Jordaan

en: Jordanian Dinar
nl: Jordaanse dinar

en: Japanese Yen
nl: Japanse yen

en: Jamaican Dollar
nl: Jamaicaanse Dollar

en: Ivory Coast
nl: Ivoorkust

en: Italy
nl: Italië

en: Isle of Man
nl: Het eiland Man

en: Israel
nl: Israël

en: Israeli New Shekel
nl: Nieuwe Israëlische Sjekel

en: Ireland
nl: Ierland

en: Iraq
nl: Irak

en: Iraqi Dinar
nl: Irakeze dinar

en: Indonesia
nl: Indonesië

en: Indonesian Rupiah
nl: Indonesische Roepia

en: Iranian Rial
nl: Iraanse rial

en: Indian Rupee
nl: Indiase rupee

en: Iceland
nl: IJsland

en: Iceland Krona
nl: IJslandse kroon

en: Hungary
nl: Hongarije

en: Hungarian Forint
nl: Hongaarse Forint

en: Honduran Lempira
nl: Hondurese Lempira

en: Heard Island and McDonald Islands
nl: Heardeiland en McDonaldeilanden

en: Haiti
nl: Haïti

en: Haitian Gourde
nl: Haïtiaanse gourde

en: Guyana Dollar
nl: Guyanese dollar

en: Guinea Bissau
nl: Guinese-Bissau

en: Guinea
nl: Guinee

en: Guinea Franc
nl: Guinese frank

en: Guatemalan Quetzal
nl: Guatemalaanse Quetzal

en: East Carribean Dollar
nl: Oost-Caribische dollar

en: Guadeloupe (French)
nl: Guadeloupe (Franse)

en: Greenland
nl: Groenland

en: Danish Krone
nl: Deense kroon

en: Greece
nl: Griekenland

en: Gibraltar Pound
nl: Gibraltar Pond

en: Ghanaian Cedi
nl: Ghanese Cedi

en: Germany
nl: Duitsland

en: Georgia
nl: Georgië

en: Georgian Lari
nl: Georgische lari

en: Gambian Dalasi
nl: Gambiaanse Dalasi

en: French Southern Territories
nl: Franse Zuidelijke Gebieden

en: France
nl: Frankrijk

en: Fiji Dollar
nl: Fiji dollar

en: Faroe Islands
nl: Faeröer

en: Falkland Islands
nl: Falklandeilanden

en: Falkland Islands Pound
nl: Falklandeilanden Pound

en: Ethiopia
nl: Ethiopië

en: Ethiopian Birr
nl: Ethiopische birr

en: Estonia
nl: Estland

en: Eritrean Nakfa
nl: Eritrese Nakfa

en: Equatorial Guinea
nl: Equatoriaal-Guinea

en: Egypt
nl: Egypte

en: Egyptian Pound
nl: Egyptische pond

en: Dominican Republic
nl: Dominicaanse Republiek

en: Dominican Peso
nl: Dominicaanse Peso

en: East Caribbean Dollar
nl: Oost-Caribische Dollar

en: Djibouti Franc
nl: Djiboutiaanse frank

en: Denmark
nl: Denemarken

en: Democratic Republic of Congo
nl: Republiek Congo

en: Francs
nl: Franken

en: Czech Rep.
nl: Tsjechische Republiek

en: Czech Koruna
nl: Tsjechische koruna

en: Cuban Peso
nl: Cubaanse peso

en: Croatia
nl: Kroatië

en: Croatian Kuna
nl: Kroatische kuna

en: Costa Rican Colon
nl: Costa Ricaanse colon

en: Cook Islands
nl: Cookeilanden

en: New Zealand Dollar
nl: Nieuw-Zeelandse dollar

en: Comoros
nl: Comoren

en: Comoros Franc
nl: Comorese frank

en: Colombian Peso
nl: Colombiaanse Peso

en: Cocos (Keeling) Islands
nl: Cocoseilanden

en: Chile
nl: Chili

en: Chilean Peso
nl: Chileense peso

en: Chad
nl: Tsjaad

en: Central African Republic
nl: Centraal-Afrikaanse Republiek

en: Cayman Islands
nl: Kaaimaneilanden

en: Cayman Islands Dollar
nl: Kaaimaneilandse dollar

en: Cape Verde
nl: Kaapverdië

en: Cape Verde Escudo
nl: Kaapverdische escudo

en: Cameroon
nl: Kameroen

en: Canadian Dollar
nl: Canadese dollar

en: Cambodia
nl: Cambodja

en: Kampuchean Riel
nl: Cambodjaanse riel

en: Burundi Franc
nl: Burundese frank

en: Bulgaria
nl: Bulgarije

en: Bulgarian Lev
nl: Bulgaarse lev

en: Brunei Dollar
nl: Bruneise dollar

en: British Indian Ocean Territory
nl: Brits Indische overzeese gebieden

en: Brazil
nl: Brazilië

en: Brazilian Real
nl: Braziliaanse real

en: Norwegian Krone
nl: Noorse Kroon

en: Botswana Pula
nl: Botswaanse pula

en: Bosnia-Herzegovina
nl: Bosnië en Herzegovina

en: Bhutan Ngultrum
nl: Bhutaanse ngultrum

en: Bermudian Dollar
nl: Bermuda Dollar

en: Belgium
nl: België

en: Belarus
nl: Wit-Rusland

en: Belarussian Ruble
nl: Wit-Russische Roebel

en: Bangladeshi Taka
nl: Bengalese Taka

en: Bahrain
nl: Bahrein

en: Bahraini Dinar
nl: Bahreinse dinar

en: Bahamas
nl: Bahama's

en: Bahamian Dollar
nl: Bahamaanse Dollar

en: Azerbaijan
nl: Azerbeidzjan

en: Austria
nl: Oostenrijk

en: Armenia
nl: Armenië

en: Armenian Dram
nl: Armeense dram

en: Argentina
nl: Argentinië

en: Argentine Peso
nl: Argentijnse peso

en: Antigua and Barbuda
nl: Antigua en Barbuda

en: American Samoa
nl: Amerikaans samoa

en: Algeria
nl: Algerije

en: Algerian Dinar
nl: Algerijnse dinar

en: Albania
nl: Albanië

en: Albanian Lek
nl: Albanese lek

en: Afghanistan Afghani
nl: Afghaanse afghani

en: USA
nl: VS

en: Australia
nl: Australië

en: Mauritius
nl: Mauritië

en: Mauritius Rupee
nl: Mauritiaanse rupee

en: Micronesia
nl: Micronesië

en: Moldova
nl: Moldavië

en: Moldovan Leu
nl: Moldavische leu

en: Mongolia
nl: Mongolië

en: Mongolian Tugrik
nl: Mongolische tugrik

en: Morocco
nl: Marokko

en: Moroccan Dirham
nl: Marokkaanse dirham

en: Mozambique Metical
nl: Mozambique metical

en: Myanmar Kyat
nl: Myanmarse kyat

en: Namibia
nl: Namibië

en: Namibian Dollar
nl: Namibische dollar

en: Nepalese Rupee
nl: Nepalese rupee

en: Netherlands
nl: Nederland

en: Netherlands Antilles
nl: Nederlandse Antillen

en: New Caledonia (French)
nl: Nieuw-Caledonië (Frans)

en: CFP Franc
nl: CPF-Frank

en: New Zealand
nl: Nieuw-Zeeland

en: Nicaraguan Cordoba Oro
nl: Nicaraguaanse cordoba oro

en: Nigerian Naira
nl: Nigeriaanse naira

en: Norfolk Island
nl: Norfolk eiland

en: Northern Mariana Islands
nl: Noordelijke Marianen

en: Norway
nl: Noorwegen

en: Omani Rial
nl: Omaanse rial

en: Pakistan Rupee
nl: Pakistaanse rupee

en: Panamanian Balboa
nl: Panamese balboa

en: Papua New Guinea
nl: Papoea-Nieuw-Guinea

en: Papua New Guinea Kina
nl: Papoea-Nieuw-Guinea Kina

en: Paraguay Guarani
nl: Paraguayaanse guarani

en: Peruvian Nuevo Sol
nl: Peruaanse nuevo sol

en: Philippines
nl: Filipijnen

en: Philippine Peso
nl: Filipijnse peso

en: Poland
nl: Polen

en: Polish Zloty
nl: Poolse zloty

en: Polynesia (French)
nl: Frans-Polynesië

en: Qatari Rial
nl: Qatarese rial

en: Reunion (French)
nl: Reunion (Frans)

en: Romania
nl: Roemenië

en: Russia
nl: Rusland

en: Russian Ruble
nl: Russische Roebel

en: Rwanda Franc
nl: Rwandese frank

en: Saint Helena
nl: Sint Helena

en: St. Helena Pound
nl: Sint-Heleense pond

en: Saint Lucia
nl: Sint Lucia

en: Saint Pierre and Miquelon
nl: Sint Pierre en Miquelon

en: Saint Vincent & Grenadines
nl: Sint Vincent & Grenadines

en: Samoan Tala
nl: Samoaanse tala

en: Sao Tome and Principe
nl: Sao Tomé en Principe

en: Saudi Arabia
nl: Saoedi-Arabië

en: Saudi Riyal
nl: Saoedi-Arabische Riyal

en: Seychelles
nl: Seychellen

en: Seychelles Rupee
nl: Seychelse Rupee

en: Singapore Dollar
nl: Singapore dollar

en: Slovakia
nl: Slowakije

en: Slovenia
nl: Slovenië

en: Solomon Islands
nl: Salomonseilanden

en: Solomon Islands Dollar
nl: Salomonseilandse dollar

en: Somalia
nl: Somalië

en: Somali Shilling
nl: Somalische Shilling

en: South Africa
nl: Zuid-Afrika

en: South African Rand
nl: Zuid-Afrikaanse Rand

en: South Georgia & South Sandwich Islands
nl: Zuid-Georgië en Zuid-Sandwicheilanden

en: Spain
nl: Spanje

en: Sudan
nl: Soedan

en: Svalbard and Jan Mayen Islands
nl: Spitsbergen en Jan Mayen Eilanden

en: Sweden
nl: Zweden

en: Swedish Krona
nl: Zweedse kroon

en: Switzerland
nl: Zwitserland

en: Syria
nl: Syrië

en: Syrian Pound
nl: Syrische pond

en: New Taiwan Dollar
nl: Nieuwe Taiwanese Dollar

en: Tajikistan
nl: Tadzjikistan

en: Tanzanian Shilling
nl: Tanzaniaanse shilling

en: Thai Baht
nl: Thaise baht

en: Tokelau
nl: Tokelau-eilanden

en: Tongan Pa&#699;anga
nl: Tongaanse pa'anga

en: Trinidad and Tobago
nl: Trinidad en Tobago

en: Trinidad and Tobago Dollar
nl: Trinidad en Tobagodollar

en: Tunisia
nl: Tunesië

en: Tunisian Dinar
nl: Tunesische Dinar

en: Turkey
nl: Turkije

en: Turkish Lira
nl: Turkse lire

en: Turks and Caicos Islands
nl: Turks en Caicos eilanden

en: Uganda
nl: Oeganda

en: Uganda Shilling
nl: Oegandese shilling

en: Ukraine
nl: Oekraïne

en: United Arab Emirates
nl: Verenigde Arabische Emiraten

en: Arab Emirates Dirham
nl: VAE-Dirham

en: Uruguayan Peso
nl: Uruguayaanse peso

en: USA Minor Outlying Islands
nl: Kleine afgelegen eilanden van de Verenigde Staten

en: Uzbekistan
nl: Oezbekistan

en: Uzbekistan Sum
nl: Oezbeekse sum

en: Vanuatu
nl: Replubliek Vanuatu

en: Vanuatu Vatu
nl: Vanuatuaanse vatu

en: Vatican
nl: Vaticaan

en: Vietnamese Dong
nl: Vietnamese dong

en: Virgin Islands (British)
nl: Maagdeneilanden (Brits)

en: Virgin Islands (USA)
nl: Maagdeneilanden (USA)

en: Wallis and Futuna Islands
nl: Wallis en Futuna

en: Western Sahara
nl: Westerse Sahara

en: Yemen
nl: Republiek Jemen

en: Yemeni Rial
nl: Jemenitische rial

en: Zambian Kwacha
nl: Zambiaanse kwacha

en: Your purchase from %shop_name% has just been dispatched. It should arrive soon. To keep track of your products status a tracking id has been attached. \r\n your tracking id is: %trackid%
nl: Je aankoop bij %shop_name% is zojuist verzonden. Je zult deze spoedig ontvangen. Om de verzending te volgen is een tracking ID toegevoegd.  \r\n je tracking ID is: %trackid%

en: Your Order from %shop_name% has been dispatched
nl: Je bestelling bij %shop_name% is verzonden

en: Thank you for purchasing with %shop_name%, any items to be shipped will be processed as soon as possible, any items that can be downloaded can be downloaded using the links on this page.All prices include tax and postage and packaging where applicable.You ordered these items:%product_list%%total_shipping%%total_price%
nl: Bedankt voor je aankoop bij %shop_name%, alle producten zullen zo spoedig mogelijk worden verzonden, alle downloadproducten kunnen worden gedownload via de links op deze pagina. Alle prijzen zijn inclusief BTW en verzendkosten. Je hebt de volgende producten besteld:%product_list%%total_shipping%%total_price%
